Як розвинути силу волі

Людина, що володіє силою волі, може керувати своїм життям, прогнозувати і діяти строго поставленому плану. Саме ця здатність дозволяє бути успішним, а також дає можливість розвиватися як особистість. Вольова людина непохитний в досягненні мети, він її придумав, спланував і потім йде до неї, саме для позитивного результату воля просто необхідна.
Як розвинути силу волі

Інструкція

1
Для того щоб розвинути силу волі, навчитеся йти до своєї мети і діяти строго плану. Почніть з простого: розплануйте свій день по годинах, поставте перед собою нескладну мета, наприклад, виконання зарядки. Ні в якому разі не кидайте справу на півдорозі, завершіть його, навіть якщо вам того не хочеться.
2
Намагайтеся робити те, що вам не подобається. Наприклад, ви не любите пилососити в квартирі - беріть пилосос і вперед. Тобто ви повинні перебороти своє «не хочу», «не можу». Також намагайтеся чи не податися спокусі. Наприклад, ви дізналися про щось цікаве, і вам не терпиться розповісти це подрузі - промовчите.
3


Переконати себе, що ви все зможете. Врахуйте, що ви повинні не тільки говорити про це, але і думати. Чи не можете перестати гризти нігті? Скажіть собі: «Я зможу це зробити, і зроблю!»
4
Усвідомте свою власну «Я». Перестаньте бути лінивим. Як би подумки відокремте своє «Я» від фізичного тіла. Наприклад, ви хочете перебороти себе і кинути їсти після шостої вечора. Як тільки настає цей час, руки так і тягнуться до чергової порції їжі. Тут необхідно зрозуміти, що це бажання лише фізичного тіла, адже «Я» цього не хоче. Будьте сильніше - не дайте вашому тілу заволодіти власними думками.
5
Тренуйте силу волі за допомогою відмови самому собі. Звичайно, не всі відразу буде виходити, але не опускайте руки. Наприклад, ви дуже хочете купити собі нове плаття - скажіть собі «ні».
6
Намагайтеся займатися справою із задоволенням, уявіть який буде результат, як ви підніміть себе в очах інших, наприклад. Ні в якому разі не здавайтеся. Обов`язково хваліть себе за виконану роботу. Ви кинули нарешті курити? Відмінно, ви молодці. А тепер спробуйте перестати виражатися матом, наприклад. Не зупиняйтеся на досягнутому, постійно тренуйте силу волі, звичайно в рамках розумного.

Рада 2: Як розвинути силу




розвиток сили можливо при забезпеченні максимального м`язового напруги.
Щоб забезпечити максимальне м`язове напруження використовують різні методи:
* Метод піднімання вантажу з граничним обтяженням максимальна кількість разів;
* Метод піднімання вантажу непредельного обтяження до відмови;
* Подолання з максимальною швидкістю неграничних обтяжень;
* Подолання зовнішнього опору при однаковій довжині м`язів;
* Скорочення м`язів в суглобі за рахунок ваги власного тіла або падаючого вантажу.

Ці методи використовуються при виконанні вправ, які в свою чергу діляться на вправи з подоланням власної ваги тіла, вправи з зовнішніми опорами і ізометричні вправи.

Силу можна розвинути, забезпечивши м`язам максимальне напруження

Інструкція

1
Вправи з зовнішнім опором:

* Вправи з отяжене. Для них використовуються штанги, гантелі, гирі і набивні м`ячі. їх можна

виконувати і на універсальних тренажерах і за допомогою партнера.

* Вправи, які виконуються за допомогою пружних предметів (еспандерів, джгутів, гумових амортизаторів). Коли м`язи долають пружний опір, їх сила зростає.

Такого роду вправи вважаються практично найефективнішими для розвитку м`язової сили. Головне при їх виконанні правильно дозувати навантаження і тоді можна розвинути практично всі групи м`язів. Найбільшої ефективності можна добитися при долає або поступається режимі.

2
Вправи з використанням власної ваги:

* Гімнастичні вправи. Це всілякі віджимання в упорі лежачи, у висі або на брусах, піднімання ніг, коли висять на перекладині, лазіння по канату та інші.

* Легкоатлетичні вправи. Стрибки на одній нозі або на двох, через бар`єри, з піднесення.

* Вправи на подолання перешкод.

Такі вправи доступні всім віковим групам та людям різної підготовленості. Це дозволяє включати їх в будь-яку програму розвитку сили.

3
Ізометричні вправи:

* Вправи на утримання вантажу. Це пасивні вправи.

* Вправи з активним напругою м`язів. Це вправи на тривале утримання певної пози з напруженими м`язами. До них відноситься спроба відірвати від землі штангу на якій надмірна вага, або спроба випрямитися при опорі плечима на перекладину.

Саме ізометричні вправи здатні одноразово задіяти максимальну кількість м`язів за раз. Виконувати їх треба з затримкою дихання, що привчає організм до роботи в екстремальних умовах кисневого голодування, тому вони включені в обов`язкову програму підготовки космонавтів, підводників, рятувальників.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 159
Увага, тільки СЬОГОДНІ!