Як берегти здоров`я

Для повноцінної життєдіяльності важливий позитивний настрій і турбота про своє здоров`я. Немає здоров`я - зникає енергія, погіршується душевний стан.
Як берегти здоров`я
Вам знадобиться
  • регулярні медогляди, достатня кількість рідини, фізичні навантаження, правильне харчування, свіже повітря, російська лазня, сон

Інструкція

1
Починайте ранок зі склянки води кімнатної температури. Це пробуджує, очищає організм, налаштовує тіло на діяльність.
Протягом дня дотримуйте "водний режим". Адже людина більше ніж на 2/3 складається з води. До сих пір ведуться суперечки про те, скільки рідини потрібно людині щодня, але мінімальна кількість, встановлене лікарями різних країн, - це два літри води в день - саме чистої води, тобто без урахування супів, соків, кефіру тощо При цьому варто враховувати наступне: якщо ви протягом дня п`єте каву або зелений чай, то кількість води потрібно збільшити приблизно на літр (кава і зелений чай "виганяють" воду з організму).
2
Займайтеся фізичними вправами. У міру своїх сил намагайтеся більше ходити пішки і робити зарядку вдома. Корисні і невеликі пробіжки, бажано в лісопаркових зонах.
Знімайте стрес свіжим повітрям. Гуляйте (бажано після їжі і перед сном), провітрюйте приміщення. Намагайтеся не сидіти під кондиціонером, який сушить повітря і виробляє шкідливі вібрації.
3
Дотримуйтеся режиму сну. Медики рекомендують засипати як мінімум за годину до півночі. В такому випадку прокинувшись навіть через три-чотири години, людина може швидко відновити життєві сили на новий робочий день. Однак краще спати 6 - 8 годин. Намагайтеся, щоб в кімнаті було прохолодно (навіть взимку - не більше 25 градусів).
4
Слідкуйте за раціоном. Неправильне харчування може викликати порушення обміну речовин і навіть працездатності всього організму. Відмовтеся від фастфуду і напівфабрикатів.
Виробіть звичку їсти мінімум три рази на день. Сніданок повинен бути повноцінним, білково-вітамінних - найкалорійнішим з усіх прийомів їжі, але не об`ємним. Обід (не раніше, ніж через 6 годин після сніданку) повинен бути об`ємним, але легко засвоюваним і низькокалорійним, а вечерю - легко засвоюваним і дуже поживним.
5


Хоча б раз на два тижні відвідуйте лазню - це справжнє «зарядний пристрій» для тіла! Пар лазні покращує кровотік в тканинах, нормалізує артеріальний і внутрішньочерепний тиск, зміцнює імунітет, стабілізує роботу легенів, виводить шлаки з організму, сприяє обміну речовин ... Бажано, щоб в лазні був басейн.
6
Регулярно обстежтеся у лікарів. Це важливо для профілактики і своєчасного виявлення хвороб. Думка «краще не знати, щоб про це не думати» - невірне. Краще раніше дізнатися і вилікувати!

Рада 2: Як берегти здоров`я дітям

Берегти здоров`я дітей слід з першого їх подиху, крику. Не існує раптово виникають хвороб. Більшість з них починаються ще в дитинстві: колись впав, замерз, отруївся і т.д. Тільки поки організм молодий і міцний, все це проходить не помітно (як здається). Однак рано чи пізно настає момент, коли він вже не в силах боротися з негативними факторами.
Як берегти здоров`я дітям
Вам знадобиться
  • - годувати дитину грудью-
  • - вчити дітей культурі харчування-
  • - залучити дитину до спорту-
  • - гуляти на свіжому повітрі-
  • - закаліваніе-

Інструкція

1
Годуєте новонародженої дитини грудьми. Доведено, що в материнському молоці містяться пробіотичні волокна, які зміцнюють імунну систему малюка. Під час годування немовляти віддаються антитіла, які захищають організм від деяких видів бактерій і вірусів. А в дитячих сумішах захисні речовини відсутні.
2
Навчайте дітей культурі харчування з моменту його переходу на загальний стіл. Так як здоров`я, в основному, залежить від продуктів, які їсть людина. Жодному разі не вмикайте в харчування дитини продукти з вмістом синтетичних барвників (ароматизаторів), газовані напої, копченості, чіпси, гострі приправи, мариновані овочі та фрукти, кава. Наприклад, вчені з`ясували, що глютамат натрію (Е621) викликає у щурів зміни в мозку. А оцтова кислота негативно впливає на роботу підшлункової залози. Тому вони категорично заборонені в дитячому харчуванні. Ігнорування рекомендацій призводить до того, що більшість дітей до 15-16 років мають різні захворювання шлунково-кишкового тракту.
3



Залучіть дитину до спорту. Фізичні навантаження необхідні для формування здорового організму. Наприклад, можете захопити його плаванням, йогою, виконанням зарядки, танцями і багатьом іншим.
4
Велика увага приділяйте прогулянок на свіжому повітрі (не менше 2 годин на день при гарній погоді). Повітря є харчуванням для легких і подовжує активну фазу життя. Тому намагайтеся (в міру можливості) якомога частіше виїжджати за місто ,, де він набагато чистіше. При цьому запам`ятайте, що малюк повинен бути одягнений легше вас. Так як він постійно рухається і може спітніти, що вкрай небажано для здоров`я.
5
Займіться загартовуванням малюка. Сюди відносяться водні процедури, повітряні та сонячні ванни. Тільки заздалегідь порадьтеся з дитячим лікарем, щоб уникнути ускладнень.

Зверніть увагу

Діти завжди наслідують своїх батьків. Тому, якщо ви будете вчити його одному, а самі робити протилежне, то у вас нічого не вийде.

Корисна порада

Навчіть дитину піклуватися про своє здоров`я, періодично проходити обстеження, здавати аналізи.

Зверніть увагу

Само собою, запорука відмінного здоров`я - менше алкоголю і нікотину.

Корисна порада

Вчіться радіти дрібницям, хваліть себе, допомагайте людям.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 181
Увага, тільки СЬОГОДНІ!