Взимку нам хочеться залишитися вдома, під теплим пледом з чашкою гарячого чаю. Млявість, апатія, втома - це все прикмети зими для людини. Причиною такого стану є те, що взимку сповільнюються життєво-важливі процеси, що відбуваються в організмі людини.

Дотримуйтеся наведених нижче, дозволяють підвищити імунітет, і завжди залишайтеся здоровими.

Правильне збалансоване харчування - це запорука здоров`я взимку

Перегляньте свій раціон харчування і складіть для себе збалансоване меню. Вживайте більше свіжих фруктів, овочів і ягід, сухофруктів, тому що вони багаті вітамінами. Готуйте на невеликому вогні, саме таким чином їжа збереже більше корисних речовин. Пийте більше гарячого чаю.

Віддайте перевагу гарячих страв, тому що вони прекрасно зігрівають організм. Намагайтеся не вживати цукор, найкраще замініть його медом, чорносливом, гірким шоколадом, які не тільки корисні, але і містять серотонін, що підвищує настрій.

Здоров`я в воді

Для того щоб не хворіти і підвищити імунітет, приділяйте увагу водним процедурам. Приймайте контрастний душ з ранку, а ввечері допоможуть розслабитися і поліпшать настрій трав`яні ванни. По можливості відвідуйте басейн, який не тільки подарує вам бадьорість, підвищить імунітет, але і помітно поліпшить стан вашої шкіри.

Сухе повітря взимку в приміщеннях може призводити до випаровуванням води в тілі людини, тому пийте більше води і підтримуйте водний баланс свого тіла. Крім цього вода сприяє виведенню токсинів з організму.

Догляд за шкірою

Холод і мороз негативно позначаються на стані шкіри людини, тому не забувайте про щоденне зволоження. Також креми допоможуть усунути тріщини на шкірі і збережуть її свіжий вигляд.

Заняття фізичною культурою

Низькі температури, холод на вулиці призводять до того, що знижується фізична активність людини. Однак саме заняття фізичною культурою прекрасно діють на здоров`я, зміцнюють імунітет і подарують вам гарний настрій.

Робіть щоденну ранкову зарядку, можна займатися фітнесом або іншими видами спорту.

Прогулянки на свіжому повітрі

Свіже повітря допомагає очистити легені, забезпечує організм людини киснем, що чудово впливає на загальне самопочуття і імунітет. Намагайтеся не допускати переохолоджень.

Здоровий сон

Повноцінний сон - це запорука здоров`я і чудового настрою в зимовий період.

Ведіть активний спосіб життя, робіть прогулянки з друзями, проводите сеанси ароматерапії, розслабляєтеся, і тоді тривоги, депресії і поганий настрій не дадуть про себе знати.