Як написати заяву про звільнення з роботи

звільнення з роботи з ініціативи працівника є, по суті, розірванням трудового договору, який працюючий громадянин РФ за потребою має право розірвати в будь-який зручний для нього час згідно ст.80 Трудового Кодексу. Для цього йому потрібно написати Заява на ім`я керівника. Такий документ не регламентований жодними нормативними актами, тому може бути складений у вільній формі. І все ж він повинен містити кілька обов`язкових пунктів.
Як написати заяву про звільнення з роботи

Вам знадобиться

  • Аркуш паперу формату А4
  • ручка

Інструкція

1


Продумайте текст заяви, виходячи з ситуації, що склалася. Наприклад, ви хочете звільнитися, перебуваючи у відпустці або попередньо використавши покладений вам за законом відпустку. Те ж саме відноситься і до часу непрацездатності та неможливості через хворобу виконання посадових обов`язків. Все це має значення для обчислення часу, коли, в результаті вашого волевиявлення буде, розірвано трудовий договір. Якщо ви пишете Заява про звільнення за власним бажанням, не обумовлюючи додаткових умов, то, з часу повідомлення вами адміністрації, ви будете звільнені через два тижні після підписання заяви згідно з чинним законодавством РФ.
2
Візьміть стандартний аркуш паперу формату А4 і почніть оформлення заяви з вказівки початкових реквізитів в форматі "кому" і "від кого". Заява завжди пишуть на ім`я керівника підприємства, тому слід спочатку вказати посаду адресата "директору", Назва організації, прізвище та ініціали керівника. Тут же уточніть структурний підрозділ підприємства, в якому ви працюєте, вашу посаду, прізвище, ім`я та по батькові. У центрі листа напишіть назву документа "Заява". Текст звернення потрібно витримати в діловому стилі, для цього напишіть спочатку "Прошу звільнити мене". Далі вкажіть, з якої посади, на яких умовах (за власним бажанням) і з якого числа ви хочете звільнитися. В цьому випадку ви маєте право розраховувати на те, що адміністрація піде вам назустріч, і ви зможете звільнитися раніше відведеного законом терміну (чотирнадцять днів), який повинен пройти з моменту повідомлення керівництва про ваше бажання розірвати договір.
Проставте дату складання документа і підпишіть його.



Зверніть увагу
Пам`ятайте, що ви можете відкликати заяву, якщо раптом передумали звільнятися. Це можна зробити тільки протягом відведеного законодавством для розірвання трудового договору часу (два тижні).
Корисна порада
Заява про звільнення слід складати в простій письмовій формі.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 174
Увага, тільки СЬОГОДНІ!