Як назвати собаку хлопчика

Якщо у вашому будинку з`явився собака, потрібно якомога швидше дати їй кличку. Щеня повинен звикати відгукуватися на своє ім`я. Але назвати вихованця правильно не так-то просто. Адже потрібно вибрати звучну, красиву і запам`ятовується кличку, яка підійде йому. В ідеалі, кожен на ім`я повинно бути зрозуміло, що за собака його носить.
Назвати цуценя-хлопчика потрібно так, щоб кликати його було легко
Вам знадобиться
  • - список собачих кличок
  • - родовід (якщо є)

Інструкція

1
Якщо ви купили цуценя з родоводом, дізнайтеся його племінне ім`я. Як правило, воно складається з декількох слів і вписується в особисте свідчення собаки. Можете переназвати свого вихованця, але бажано на ту ж букву, з якої починається його родове ім`я.
як красиво назвати дівчинку йорка


2
Якщо у вас або у когось із вашої родини проблеми з вимовою якихось букв, які не вибирайте кличку з цими буквами. Наприклад, якщо хтось не вимовляє Р, краще підібрати ім`я для собаки типу Піт, Улан, Чесс, Валет, Альфі. Головне, щоб кличка легко вимовлялося і вигукували.
як назвати собачку?
3
Можете запитати у дітей, як би вони хотіли назвати цуценя. Швидше за все, хлопці виберуть кличку з мультика або фільму: Бетховен, Рекс або Майло. Ви і самі можете назвати пса на честь улюбленого кіногероя: Атос, Немо, Фагот, Зорро, Шерлок.
клички вівчарок хлопчиків



4
Подивіться значення кличок. Можливо, щось в характері цуценя підкаже вам ім`я. Від якостей і зовнішнього вигляду відбулися такі клички як Малюк, Бімбо, Білий, Елегант, Шорти (в перекладі - коротун), Бест (кращий), Нуар (чорний), Урбан (міський).
клички для чорних собак

Зверніть увагу

Занадто поширене ім`я веде до проблем на собачій майданчику. На ваш окрик можуть збігтися відразу кілька собак з однаковими кличками.

Корисна порада

Не називайте собаку-хлопчика ім`ям когось зі своїх знайомих: люди можуть не зрозуміти і образитися.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 92
Увага, тільки СЬОГОДНІ!