величні клички

Зазвичай мопсів купують у заводчиків. У них вже є ім`я і родовід. Але іноді господареві хочеться знайти кличку, яка буде придумана самостійно.

Породистим псам відмінно підходять королівські імена. Наприклад, такі клички для мопса-хлопчика, як Август, Георг, Людвіг, Артур звучать велично і звучно. Їх легко можна трансформувати в ласкаві імена: Жоржі, Артурчик, Вігги.

Часто мопсів називають титулами. Можна зустріти Герцога, Віконта, Графа або Лорда гуляють поруч з господарем по вулиці.

Імена російських царів і князів теж служать базою для кличок собак. Наприклад, дуже мило звучать такі клички для пса, як Іван Васильович, Шереметьєв, Федір Михайлович. Це неординарно і яскраво.

Забавні клички

Мопси вважаються одними з найбільш дружніх і смішних собак. Тому і кличка для мопса може відповідати його характеру і звичкам. Наприклад, можна назвати маленького друга Толстячок, Малюк або Кроха. Це мило і говорить про його мініатюрності і схильності до повноти.

Однією з тенденцій стає називати мопса-хлопчика на честь борошняних виробів. Наприклад, мопс Пончик, Млинець або Пиріжок порадує господарів одним лише ім`ям.

Нерідкі випадки, коли смішні клички собак пов`язані з іншими тваринами. Наприклад, Крош або Хрюня.

Клички в честь кіногероїв

Якщо ви є затятим шанувальником якогось фільму, можете перенести свою пристрасть на кличку мопса. Наприклад, Ретт в честь головного героя «Віднесених вітром», або Джек в честь Джека-Горобця. Ефектно звучать клички Лео або Бред в честь акторів Ді`Капріо і Пітта. У 90-ті роки частим явищем були такі клички, як Нео, Морфиус, так як почалася мода на кіберпанк.

Герої коміксів теж стають предметом моди. Тому клички Кент, Кларк, Річ вже нікого не дивують.

Основи для вибору

Головне у виборі клички для мопса грунтуватися на індивідуальних особливостях пса. Його зовнішність, характер і звички допоможуть вам вибрати ідеальне ім`я.

Важливо враховувати особливості слуху тварин. Шиплячі звуки притягують їх увагу. Тому якщо ви вибрали для вихованця коротку кличку з наявністю сонорних звуків, краще розтягувати її пестливихсуфіксами. Наприклад, кличку Лорд легко перетворити в Лордічку, що дозволить псу звикнути до неї швидше.

Бувають випадки, коли пес не запам`ятовує своє ім`я. В цьому випадку можна спробувати його перейменувати, враховуючи важливість шиплячих звуків.