Як назвати хом`яка дівчинку

Дитині подарували хом`ячка, але називати його "киць киць" якось не до місця? Можна придумати забавне ім`я вихованцеві!
Як назвати хом`яка дівчинку
Вам знадобиться
  • фантазія, почуття гумору

Інструкція

1
Хом`яка, особливо якщо це дівчинка, важливо, щоб його, тобто її, годували ситно, щільно, регулярно, будиночок був чистим, а подстілочку теплою. Тому, якщо ви все це виконуєте, то хом`як з радістю буде відгукуватися на будь-яке ім`я, хоч на «кракозябрами». Тому ім`я, скоріше, треба вибрати таке, яке до душі вам, у хом`яка згоду можете не питати.
Чудове ім`я «плюшу». Відразу представляється вгодовані, щокатим тварина, які дивляться блискучими очима-намистинками з-під плюшевої чубчика. Якщо у вас живе саме щокатим - сміливо називайте її плюшу.
Для оригіналів можна порадити ім`я «Мурка». Назвати хом`яка стандартним ім`ям його найлютішого ворога - для цього треба мати особливе почуття гумору. Хоча, з іншого боку, ніж погано для хом`яка ім`я «Мурка»? Ключові слова в цьому питанні - «для хом`яка». Правильно, саме для хом`яка нічим не погано. Тому - запросто називайте.


як назвати хом`ячка хлопчика
2
Ніжною дівчинці-підлітку (в сенсі, господині хомячіхі) може сподобатися ім`я «Бусинка». Чим воно добре: підходить хом`яку як невеликого тварині, має кумедні зменшувально-пестливі похідні - Буся, Буська, Бусёк. Хом`ячок Буська - звучить, як назва дитячої книжки, трохи смішно і ласкаво.
Ім`я «Майя», за аналогією з бджолою, відомої героїнею мультсеріалу, підійде хом`яку-трудоголіку, який бігає в своєму колесі, не шкодуючи енергії.
«Жоржетта», якщо ваша дівчинка - велика любителька поїсти і абсолютно не соромиться третього підборіддя.
«Сонюшка», якщо милею всього для вашого вихованця - заритися в підстилку глибше і переглядати там сни про подорож в сирну країну.



3
Ім`я «Мавпа» підійде маленької хитрюга, яку медом не годуй (ви і не годуйте, у випадку з хом`ячком це явно зайве), дай тільки потайки відкрити дверцята клітки, вибігти і злитися з плінтусом.

Загалом, ідея така: поспостерігайте за вашою звірятком день-другий, виявите особливості її характеру, і підберіть ім`я, відповідне вихованцеві, як нікому іншому.
відмінності хом`ячків

Зверніть увагу

Якщо хом`ячок не озивається на дбайливо придумане ім`я - не хвилюйтеся. Можливо, він просто робить вигляд, що ігнорує вас. Ім`я тут ні при чому.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 177
Увага, тільки СЬОГОДНІ!