Як назвати собачку-хлопчика

Собака, за словами французького зоолога Кюв`є - найважливіше і корисне придбання, яке тільки може зробити людина в своєму житті. Якщо ви зробили це придбання і думаєте, як назвати собаку, не поспішайте. Ім`я буде нести в собі інформацію про вашого вихованця, впливати на його характер і долю.
Як назвати собачку-хлопчика

Вам знадобиться

  • Комп`ютер з виходом в інтернет, словник, фантазія

Інструкція

1
Якщо ви вирішили взяти цуценя в розпліднику, питання може відпасти сам собою. Швидше за все, в паспорті вже буде значитися зареєстроване ім`я. Якщо навіть породистий пес потрапив до вас в руки безіменним, заводчики можуть попросити придумати кличку на певну букву. В цьому випадку діапазон пошуку значно звужується.
ім`я йорку
2
Скористайтеся спеціальними сайтами, де перераховані клички собак в алфавітному порядку. Наприклад, хороші бази собачих імен є на наступних сайтах: https://all-small-dogs.ru/interesting/klichki-dlya-malenkih-sobak-po-alfavitu/, https://pets-news.org/publ/ sobaki / klichki_sobak_ot_a_do_ja / 5.


як назвати маленьку собачку хлопчика
3
Врахуйте, що хороша кличка для собаки-хлопчика легко вимовляється, добре запам`ятовується, звучить чітко, дзвінко і не дуже довго. Краще вибрати оригінальне ім`я, відразу відмовившись від «бобиків» і «кульок». Врахуйте, що собаки краще запам`ятовують клички, що містять звуки [д], [б], [р], [ч], [ж], [дж]. А ось звуки [х], [ш], [ш] використовувати небажано.
як назвати цуценя ньому вівчарки хлопчик
4
Вибирайте кличку, яка не тільки пестить вам слух, а й відповідає характеру, породі і розміром собаки. Філологи виявили цікаву закономірність: звуки мови народжують певні асоціації. Існують «великі» і «маленькі», «добрі» і «злі», «суворі» і «ніжні» звуки. так, назвавши собаку-хлопчика великої породи Зюзей, ви кілька принизити його гідність. Собакам великих порід підійдуть гучні імена, які виражають їх міць. Приклади: Азамат, Султан, Рок, Дарт, Барс. Згодні тут тверді, мужні, а голосні [а], [е], [о] підкреслюють силу імені. Думаючи, як назвати цуценя, вимовляєте клички вголос, оцінюючи їх «звукове значення».
вибраті кличку для собаки



5
Можна підібрати ім`я для собаки-хлопчика, грунтуючись на тому, в якій країні чи місцевості була виведена порода. Так, для середньоазіатської вівчарки добре підійде кличка Абрек, а японського хіна можна назвати Кадан (компаньйон) або Ріки (сила). Скористайтеся іноземним словником в пошуках підходящого слова.
вибрати кличку для цуценяти
Зверніть увагу
Не називайте собаку людськими іменами. Інакше вам не минути неприємної ситуації, коли на крик «Вася!» Неодмінно обернуться відразу кілька чоловіків на вулиці. Винятком може бути іноземне ім`я, наприклад, Джек, Барт, Дік. Також не варто називати пса на честь його померлого попередника. Нехай у тварини буде своя власна доля.
Корисна порада
Щоб щеня швидше звик до своєї прізвисько, вимовляєте її під час годування.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 122
Увага, тільки СЬОГОДНІ!