Як назвати цуценя алабая

Алабай - це серйозна древня порода собак, яка практично не змінилася. Її представники - відмінні сторожа і захисники, вірні друзі і люблячі члени сім`ї. Предками алабаїв були мастіфи, завезені Олександром Македонським, і чорні тибетські вовки. Така собака, звичайно, гідна особливого імені, яке вона повинна схвалити.
Як назвати цуценя алабая

Вам знадобиться

  • - собака породи Алабай.

Інструкція

1
Порода закладає певні риси в характер собаки, але, як і на людину, на неї робить свій вплив і середовище, в якому вона виховувалася. Кличка - це ще один фактор формування цуценя як особистості. Ім`я - не простий набір випадкових звуків, воно містить фонетичну інформацію, яка спонукає собаку вести себе так, а не інакше.
як годувати 9-ти місячного алабая
2
Вибираючи ім`я цуценяті алабая, ви впливаєте на його характер і долю. Шукайте кличку серед дзвінких звучних імен. Добре, якщо слово містить не більше двох складів, це полегшить тварині запам`ятовування і виділення його серед інших звуків. Кличка повинна легко вимовлятися вами, не викликаючи при цьому ніяких негативних асоціацій.
алабая


3
Вимовте вголос чітко кілька імен для цуценя, які вам сподобалися. Спостерігайте за собакою і її реакцією на ваші слова. Якщо ви помітили «впізнавання» клички з поведінки алабая, зупиніться на цьому імені.
як можна назвати собаку хлопчика алабая
4
Відійдіть від цуценя і ще раз повторіть кличку. Якщо собака не рухається з місця, нічого страшного, підійдіть самі і, вимовляючи ім`я цуценя, дайте йому щось смачне. Поки алабай ковтає ласощі, ще кілька разів повторіть обрану кличку. Приготуйтеся до того, що цю процедуру доведеться повторити неодноразово.
желатин для цуценя німецької вівчарки
5



Собака повинна помітити, що ці звуки супроводжують якусь подію, на яку варто звернути увагу. Потім, коли щеня чітко реагуватиме на своє ім`я, приберіть заохочення у вигляді їжі. Спробуйте замінити її словом і ласкою.
алабай як його виховувати
6
Не затягуйте момент із заміною ласощі на схвалення. У собаки може сформуватися переконання, що проголошення клички слід перед годівлею.
7
Не міняйте кличку на зменшувально-пестливу, коли ви розчулюєтеся щеням. Завжди вимовляєте ім`я алабая виразно, без змін і різних версій. Чи не кличте собаку без приводу, просто для свого розваги. Щеня почне думати, що нічого важливого в цих звуках не міститься.
8
Алабай виглядає грізно, благородно і солідно, тому «гламурні» імена, типу Зайка, Пупсик, Пуся-Муся йому не підійдуть. Згадайте клички героїчних тварин з історії. Відважні герої казок і переказів теж можуть дати ідею для імені цуценя алабая. Рессі, Роккі, Рексар, Конан, Аракс, Марс, Уран, Буран - кличок багато, а вибирати свою краще разом з вихованцем.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 72
Увага, тільки СЬОГОДНІ!