Як дати кличку собаці

Відмінно підібране ім`я для цуценяти має відображати його індивідуальність. Часто від любителів собак можна почути, що вони дали своєму вихованцеві ту чи іншу кличку, тому що саме вона світилося в його очах і по-іншому його назвати було неможливо.
Як дати кличку собаці

Інструкція

1
Собаки добре розрізняють тільки перші два склади, тому ім`я слід підбирати не дуже довге. Деякі собаківники вважають, що собаки здатні розрізнити в своєму імені тільки голосні звуки. Насправді це не так. Завдяки проведеним дослідженням, було доведено, що собаки відмінно сприймають і приголосні звуки.
2
Не слід давати вашому вихованцеві важко вимовляти кличку, в кінці кінців, саме ви будете її вимовляти.
3
Якщо ви збираєтеся полювати з собакою, що не вибирайте ім`я, яке починається на букву "і", так як цю голосну неможливо вигукнути. До сих пір любителі собак сперечаються про використання в кличці звуку «р». Деякі вважають, що цей звук викликає у пса негативні емоції, так як він схожий на гарчання. Інші, навпаки, думають, що ім`я зі звуком «р» буде сприйматися собакою як «рідний звук».
4
При виборі імені проявіть фантазію. Не називайте собаку популярним ім`ям, таким як Лессі, Акбар або Мухтар - це знеособлена вашого вихованця. Якщо вам важко підібрати оригінальне ім`я для свого цуценяти, скористайтеся будь-яким переліком кличок для собак.


5
Якщо ваш щеня відноситься до породистим собакам, тоді його кличка повинна мати кілька частин. Набутий у заводчиків песик в своєму імені може мати приставку. Ця приставка буде означати, що ви отримали вихованця від хороших виробників. Вона не повинна бути довше 15 символів. Приставка може складатися з будь-якої кількості слів і вживається як перед кличкою, так і після неї.
6
При купівлі щеняти у заводчика, у нього вже буде кличка. При виборі клички заводчик повинен дотримуватися деяких правил. По-перше, він реєструє послід і отримує на кожного щеняти офіційний документ, який містить вибрані імена. У цуценят одного посліду все клички повинні починатися з однієї літери, яка вказує на порядковий номер посліду. Так при реєстрації першого посліду все клички будуть починатися на букву «а». За правилами Російської кінологічної федерації в одному розпліднику дати одну і ту ж кличку повторно можна буде тільки через 30 років. Довжина повного імені цуценя разом з приставкою не повинна бути більше 40 символів.
7
На жаль, змінити ім`я цуценя і приставку, дані при народженні заводчиком і зазначені в офіційних документах, неможливо. Але після покупки, як правило, офіційне ім`я собаки скорочують на більш домашнє і ласкаве і привчають вихованця вже до нього.

Рада 2: Як дати собаці ім`я

Вибір клички для свого домашнього улюбленця - таке ж відповідальне справа, як і вибір відповідного імені для людини. Але на відміну від людини, який отримує своє ім`я ще в грудному віці, а іноді навіть і до народження, підібрати ім`я собаці можна за характером, породі і зовнішності цуценя, який потрапляє в ваш будинок вже досить дорослим.
Як дати собаці ім`я

Інструкція

1



Породистому цуценяті, за правилами Російської Кінологічної Асоціації, офіційне ім`я присвоюється заводчиком. Ви можете заздалегідь домовитися з ним, щоб обрана вами кличка була вписана в родовід цуценя. При цьому вам доведеться врахувати, що вона повинна буде починатися на певну букву, відповідну порядковому номеру посліду, в якому щеня народився.
2
Ви можете використовувати неофіційну, для «домашнього використання» кличку, в якій обіграєте ім`я, присвоєне заводчиком. Так гучне Філіп IV Ранкова зірка може запросто трансформуватися в Філю і пес при цьому не буде відчувати себе обділеним любов`ю і повагою до свого знатного роду. Собака прекрасно відгукнеться як на клічку-ім`я, так і на кличку-ласкаве прізвисько.
3
Краще, якщо кличка пса буде досить короткою і складатися з одного або двох складів. За звучанням вибирайте ту, яка буде чітко вимовлятися і яку можна буде виділити в фонетичному мовному потоці. Прекрасно сприймають і дізнаються собаки клички, в яких використовуються дзвінкі звуки: Джеррі, Марс, Тайгер, Фаббі. Краще не називати собаку людськими іменами щоб уникнути образ і плутанини.
4
Вам повинно бути самому зручно вимовляти кличку вихованця, тому вона не повинна бути ні довгою, ні химерною. Краще не називати собаку на букву «І», оскільки її важко вимовляти голосно в тому випадку, якщо вам доведеться кликати до себе втік далеко пса.
5
Дайте волю своїй фантазії і відмовтеся від стандартних Мухтара, Лессі і інших «Жучок», якщо ви не можете вибрати кличку, то можна зробити її похідної від якихось зовнішніх особливостей породи або характеру цуценя. Наприклад, забіяці і задираки можна дати кличку - прізвище якогось відомого спортсмена-боксера або кіногероя-забіяки, наприклад, підійде Тайсон, Алі або Рембо.
6
Собак невеликих порід з довгою шерстю, які навіть дорослі виглядають як іграшки, можна назвати ласкавими і зменшувальними іменами: Бонька, Пусик, Чуча. Для серйозної собаки вибирайте і ім`я відповідне: Прайд, Анкер, Гром.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 182
Увага, тільки СЬОГОДНІ!