Навколишнє середовище сприяє погіршенню здоров`я

До негативних зовнішніх факторів можна віднести ультрафіолетові опромінення, зміну клімату, погану екологію. Все це впливає на самопочуття. А крім того в цій категорії знаходяться стрес, депресії і робота на знос. Все, що залежить не від самої людини і позначається на його самопочутті, може значно нашкодити здоров`ю. Боротися можна, підібравши хороші засоби для обличчя і тіла, займаючись спортом і спеціальними антистресовими програмами. Також дуже показаний відпочинок.

ослаблений імунітет

Наступний фактор - ослаблений імунітет. Схильність простудним захворюванням, тьмяний колір обличчя, ослаблення організму, млявість - все це наслідок цієї причини. Боротися можна за допомогою курсу вітамінів, спортивних занять і загартовування.

Неправильне харчування

Це явище досить часто зустрічається сьогодні. Недоїдання, переїдання, перекушування, неправильно збалансована дієта - все це негативні чинники, що погіршують здоров`я. Через всього цього порушується діяльність шлунково-кишкового тракту, що веде до запорів, розладів і інших неприємностей. Боротися з цим набагато складніше, ніж з попередніми факторами. Доведеться переглянути ставлення до харчування, змінити раціон і дієту.

відсутність режиму

Неправильний режим дня може з красуні зробити потвору. Непосильні навантаження, невисипанія відразу позначаються на зовнішності. Не можна працювати по 16 годин на добу постійно. Це веде до хронічних захворювань, швидкого виснаження сил організму. Чи врятує тут тільки перегляд свого життя, зміна графіка.

Сидячий образ життя

Гіподинамія - проблема сидячого способу життя. Відсутність фізичних навантажень веде до погіршення постави, огрядності або виснаження фігури. Людське тіло розраховане на певні фізичні навантаження. При їх відсутності відбувається атрофування м`язів. Це явище дуже страшне для жінки. Необхідно, щоб фізичні навантаження були регулярними і повноцінними. Погіршення здоров`я від цієї причини проявляється не відразу, тільки через 5-6 років нерухомості проявляться хвороби, які вилікувати буде майже неможливо.

Шкідливі звички

Куріння і алкоголь - це теж спосіб зістарити організм, позбавити його природної краси і здоров`я. Нікотин псує зуби, змінює колір обличчя, негативно позначається на загальному стані. Алкоголь руйнує нервову систему. Всі ці звички при зловживанні здатні погубити красу за лічений час.

Це основні фактори, які сприяють погіршенню здоров`я. Дуже часто вони йдуть разом і отруюють життя людини. Але способи боротьби з ними існують. Намагайтеся захистити їх вплив на ваше життя.