Звички, які впливають на здоров`я

Всі люди мають свої звички. Вони можуть бути не тільки шкідливими, але навіть небезпечними для нашого здоров`я. Тому з ними потрібно боротися і позбавлятися. Чим вони можуть загрожувати нашому організму, як впливають.
Звички, які впливають на здоров`я

Вам знадобиться

  • Вам необхідно приділити трохи часу для прочитання.

Інструкція

1
Пізно лягати, мало спати. Наш організм висипається, якщо ми лягаємо в 22.00. Процес відновлення сил йде з цього часу і до 2 ночі. Якщо спати менше 8 годин, то організм буде накопичувати жир.
2
Спати після обіду. Це небезпечно тим, що можуть бути застої в жовчному міхурі, утворення каменів. Якщо ужнет сил і потрібно прилягти, що не наїдайтеся від душі.
3
Рідко стригтися. Посічені кінчики потрібно прибирати, інакше вони будуть руйнувати структуру волосся, гірше рости. Необхідно робити таку процедуру раз в 3 місяці.
4
Перекушувати фастфудом. Така їжа містить в собі багато шкідливого. Все це може послужити утворенню злоякісних пухлин. Також страждає шлунок, з`являються виразки і гастрит.
5
Залишати на ніч на обличчі косметику. Відбувається закупорка пір, в результаті особа набрякає, втрачає свій свіжий і здоровий вигляд.
6
Носити взуття на дуже високих підборах і без нього. Таке взуття призводить до варикозної хвороби і плоскостопості. Можуть початися проблеми з хребтом.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 130
Увага, тільки СЬОГОДНІ!