Зуби і поява захворювань


Хороші зуби свідчать про здоров`я всього організму людини. Вони беруть участь в утворенні мови, від зубів залежить її чіткість і чистота. При їх поганому стані існує ризик виникнення проблем з серцево-судинною системою, з нирками, травною системою і диханням.

У ротовій порожнині і зубах знаходиться багато різних мікробів, негативно впливають на організм. При поганій гігієні мікроорганізми потрапляють на ясна, а потім - в систему кровообігу. В результаті уражаються стінки артерій, вони запалюються і товщають, підвищуючи ризик інфаркту міокарда.

Карієс, запалення ясен можуть супроводжуватися головним болем, порушеннями органів слуху.

У людини не дарма в роті є саме 32 зуба. Всі вони необхідні для ретельної підготовки їжі: вона перемелюється, пережовується, перевертається, змочується. При поганому пережовуванні, людина заковтує їжу великими шматками, що шкідливо для шлунка і кишечника. Згодом можуть з`явитися проблеми з травленням, такі хвороби, як гастрит, коліт, адже погано підготовлена їжа, надходячи в кишечник і шлунок, дратує дані органи і порушує роботу ферментів.

Хвороби, пов`язані з яснами і зубами, як і будь-які інші запалення, призводять до поширення бактерій в організмі, до зниження імунітету, людина стає більш вразливим до інфекційних захворювань.

Здоров`я кісткових утворень важливо для вагітних жінок. Порушуються обмінні процеси при хворобах зубів, що призводить до їх руйнування, що впливає на здоров`я дитини.

Правильний догляд за зубами


Першим кроком до здорової посмішки буде грамотний догляд за порожниною рота. Правильне очищення зубів вирішить багато питань збереження здоров`я, забезпечить профілактику серцевих і інших захворювань.

У порожнину рота потрапляють інфекційні віруси і мікроби. Ви можете запобігти їх негативний вплив ретельно і регулярно чистячи зуби і язик, змінюючи зубну щітку кожні 3 місяці, використовуючи розчини для полоскання і флоси. Зубна нитка допоможе дістатися до тих місць, з якими не може впоратися щітка. Обов`язковою має стати систематичне відвідування стоматолога.

Подбайте про якість їжі, включайте в свій раціон багаті кальцієм продукти.

Одним з відомих лікарів помічено, що хороший стан зубів і широка посмішка стають головною необхідністю XXI століття.