Як прожити до ста

100 років - гарна дата. Хвилююча і лякає одночасно. Дехто каже, що не хоче жити до ста років, тому що це глибока старість, а значить і супутні старості слабкість, хвороби немічність, втрата розумового здоров`я ... Але ж є і ті, хто зустрічає цю золоту дату в повному здоров`ї, твердому розумі і хорошої пам`яті. Може коштувати спробувати?
Щоб дожити до ста років, треба переглянути своє ставлення до життя.
Вам знадобиться
  • Правильне харчування
  • Міцний сон
  • Помірні фізичні навантаження
  • цікаве хобі
  • Живе спілкування
  • Розумова праця

Інструкція



1
Додайте в своє життя живе спілкування.

Коли ви останній раз спілкувалися зі своїми друзями або родичами? Не по скайпу або телефону? Вже давно доведено, що одинаки живуть менше ніж любителі активно поспілкуватися. Зустрічі з друзями подарують вам кілька додаткових років. Адже навіть банальна застуда частіше пристає до тих, хто вважає за краще самотність.
2
Справляйтеся зі стресом.

Стрес руйнує організм. Сильний стрес може викликати захворювання шлунково-кишкового тракту, підвищення тиску. А тривалий стрес може стати причиною виникнення ракових пухлин. Щоб не впадати в затяжну депресію, не замикається на самоті зі своїми проблемами, і візьміть на озброєння правило Скарлет О`хари: «Я не буду думати про це сьогодні, я подумаю про це завтра». Іноді вміння розслабитися, відволіктися від проблеми на деякий час, дозволяє побачити її з іншого боку і швидко знайти рішення.
3
Дайте роботу своєму мозку.

Для того, щоб клітини вашого мозку залишалися працездатними якомога довше, змушуйте їх працювати. Вивчайте іноземні мови, освоюйте нові види рукоділля, хоча б розгадуйте кросворди! Регулярні навантаження на мозок не дають йому слабшати. І нехай ваші знайомі дивуються, навіщо ви вчите угорську мову, ви-то знаєте для чого це потрібно!


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 119
Увага, тільки СЬОГОДНІ!