Як придумати ласкаве прізвисько для дівчини

Психологами встановлено, що більшість жінок «любить вухами». Самі представниці прекрасної статі з цим твердженням згодні. Вони готові слухати компліменти від осіб протилежної статі годинами, і це анітрохи їх не стомлює, навпаки, дозволяє підвищити самооцінку. А милі прізвиська пестять слух кожен раз, коли чоловік до них звертається.
Як придумати ласкаве прізвисько для дівчини

Вам знадобиться

  • Уява

Інструкція

1
Здавалося б, просте завдання - ласкаво назвати свою дівчину. Але це так тільки на перший погляд. Придумати ласкаве прізвисько своїй коханій або просто знайомій дівчині - це ціле мистецтво. Чи не кожна представниця прекрасної статі захоче стати «котеночка» або «зайчиком». До кожної дівчини потрібен індивідуальний підхід. Все залежить від емоційності дівчата, рівня її інтелекту та особистих уподобань. Але є певні прийоми, використовуючи які можна придумати ласкаве ім`я для своєї пасії.


2
Психологи стверджують, що жінкам неприємні на слух прізвиська, які містять звук «ф». А ось ті, в яких є звук «ш» навпаки, діють на дівчат заспокійливо, розслабляє, дозволяє забути про проблеми. Самий простий ласкаве прізвисько - це похідне від імені, яке містить звук «ш» - Аннушка, Юляша, Танюша і т.п. цілком підійдуть. Не варто вживати в ласкавому прізвисько і звук «х». Мало кому з жінок сподобається, якщо її назвати Ленух, Оксаха, Танюха і т.д.
3
Також жінки гостро реагують на згадки про вагу і віці. Так що не варто називати свою пасію «бомбочкою», «Плюшечка», «бабусею» або «бегемотиком». Навіть якщо дівчина має ідеальну фігуру, це навряд чи їй сподобається, а якщо у неї є хоч один зайвий кілограм, то подібне прізвисько може стати приводом для комплексів.



4
Якщо ваша дівчина надмірно романтична, то їй можуть сподобається пафосні звернення типу «щастя моє», «любов моя» або «життя моя». Таке прізвисько може порадувати і даму з неабияким почуттям гумору.
5
Багатьом жінкам подобається бути об`єктом уваги і турботи. Дати їй потрібне, показати свою любов ви можете, звертаючись до неї «моя крихітка» або «моя дівчинка». Тоді жінка в вашому суспільстві буде дійсно відчувати себе «вашої» і захищеною. А ось прізвиська «дитинко» або «бебі» можуть наштовхнути її на думки про несерйозність ваших відносин.

Корисна порада

Відмінний спосіб придумати ласкаве прізвисько - додати до якого-небудь слова зменшено-лагідний суфікс і ніжне закінчення - «-онок», «-ёнок», «-еньк», «-чок», «-чка» і т.п. Тільки ось слова слід підбирати з обережністю. «Собачка» теж з зменшувально-пестливих суфіксом, але мало знайдеться дівчат, які з захопленням відгукнуться на таке звернення.
Досить популярні ласкаві прізвиська - це похідні від небесних світил: «сонечко», «зірочка». Якщо ваша пасія володіє непростим характером, то, можливо, їй сподобається, якщо ви цей характер підкреслите в зверненні до неї, наприклад, «стервочка моя». Але називати потрібно саме ласкаво, «стерво» звучить абсолютно інакше.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 122
Увага, тільки СЬОГОДНІ!