Як назвати порося

Для одних свині є джерелом м`яса, інші ж заводять порося в якості домашнього улюбленця. Вони не такі пухнасті і ласкаві, як кішки, але забавні і віддані друзі. Як і будь-якого іншого вихованця, свинці потрібно придумати ім`я.
Як назвати порося

Вам знадобиться

  • - порося.

Інструкція

1
Якщо потрібна проста і легко запам`ятовується, можна вибрати з кличок героїв казок і мультфільмів. Наприклад: П`ятачок, Ніф-Ніф, Фунтик, Наф-Наф, Нуф-Нуф і т.д. Для прихильників оригінальних імен, цей спосіб не підходить.
Як назвати порося


2
Уважно спостерігайте за поведінкою свого улюбленця. Можливо, у нього є якісь особливі риси характеру, незвичайні для поросят. Це може допомогти вам придумати ім`я. Наприклад: Вредина, незгідний, Боягуз, Шустрик, Діловий, Бірюк, Швидкий, Спритник, Землекоп, Гризун, Ігрунов і т.д.

Обрана таким чином кличка буде розкривати головну рису характеру вихованця і зробить його індивідуальною особистістю. Якщо ваш звір не володіє ніякими видатними особистісними або фізичними якостями, можна спробувати придумати ім`я, виходячи з його незвичайний зовнішній вигляд. Наприклад: Пухнастик, Пятниш, Глазастик, Носач, Вампір, Сніжок, Грязнуля і т.д.

Як назвати порося
3



Можна назвати вихованця на честь його улюбленої їжі. Наприклад: Цукерка, Печенюшка, Віскас, Пиріжок, Шашлик, Сирник, Картопля, Сарделька і т.д. Можливо, ваш домашній улюбленець любить грати з будь-якої певної іграшкою або предметом. Це також може послужити ідеєю для цікавої клички, наприклад: Покемон, Шнурок, М`ячик, Фантик, Коробок, Тапок, Плюшка, Бантик і багато іншого.
Як назвати порося
4
Ідей для імен домашніх вихованців безліч. Прізвисько може прийти в голову раптово, коли порося грає або просто спить. Ваш погляд впаде на самий звичайний предмет, і ви зрозумієте, що це відмінна кличка для маленької свинки. Так народжуються імена: Соня, Хрюн, Поласік, Мишка, Грязьовик і т.д. Можна навіть назвати улюбленця на честь якої-небудь знаменитості. У будь-якому випадку кличка повинна бути короткою і легко запам`ятовується, щоб порося швидко звик до імені і міг приходити на поклик.
Як назвати порося


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 103
Увага, тільки СЬОГОДНІ!