Дозоване навантаження - головний фактор успіху


Основний фактор в спорті - навантаження, що отримується на тренуванні. Якщо ви не плануєте стає професійним спортсменом, то вона повинна бути помірною, адже спорт часто не додає здоров`я тим, хто заради досягнення спортивних звань і медалей, йде на ризик і використовує для підготовки високі навантаження.

Види спортивних занять і їх користь для тіла


Якщо говорити про спортзалі і йогу, то користь на початковому рівні занять буде рівноцінною, але якщо взяти майстрів, то тут картинка складається інакше. Тренажерний зал підкачує м`язи, роблячи їх об`ємними, це говорить про те, що гойдаються поперечні волокна, в йозі ж гойдаються поздовжні волокна, тобто гладкі м`язи, їх не видно. Але якщо займатися йогою, як мінімум років 30, то вона виявиться набагато ефективніше спортзалу, тим більше - заняття розвиватимуть почуття гармонії і прекрасного. Це також варто віднести і до інших східним практикам, адже гладка мускулатура - основа сили тіла, хоч і не така видима, як м`язова маса.

Завдяки заняттям у спортзалі людина не тільки скине вагу, підвищить тонус тіла, але і поліпшить витривалість, роботу серцево-судинної системи, а тіло стане рельєфним.

Аеробіка сприяє тренуванню сили м`язів, швидкості реакції і почуття рівноваги.

Заняття бодіфлексом знищать за допомогою кисню жирові клітини, покращиться робота травного тракту, а зайві кілограми підуть назавжди.

Танці - зроблять тіло більш пластичним і гнучким, зайва вага піде, покращиться постава, з`являться граціозність і легкість в ході. Це стосується всіх видів танців, починаючи з стрип-пластики і закінчуючи танцем живота.

Заняття тенісом підвищать загальний стан здоров`я, краще стане працювати вся кровоносна система, а м`язова маса збільшиться, при цьому відзначається активне спалювання калорій.

Що стосується плавання, то регулярні заняття сприятимуть красивою осанкою, розвитку м`язів тіла, відмінною гнучкості, до того ж покращиться координація рухів.

Парашутний спорт і дайвінг сприяють позитивному емоційному стану організму людини, а це в якійсь мірі діє і на фізичне здоров`я.

Велосипедний спорт допоможе боротися із зайвою вагою, зміцнить зір. Крім того, ви зможете підкачати м`язи ніг, сідниць, стегон, тим самим знижуючи ризик захворювання варикозом.

Біг призведе вашу фігуру в норму, а також зміцнить загальне здоров`я.

Бокс буде корисний як розвитку фізичних властивостей тіла, але в спарингу важливо домовитися, щоб по голові не били.

У випадку з футболом підвищиться витривалість, покращиться загальний стан організму, тіло стане підтягнутим і сильним.

Загалом, головне - отримувати задоволення від занять, тільки так ефект від тренувань не змусить себе довго чекати!