Як зізнатися в любові хлопцю

Кохання - Це те, що об`єднує чоловіка і жінку в одне ціле і робить цей світ прекраснішим. Освідчення в коханні хоче почути кожна людина в цьому світі. Кожен хоче відчути себе потрібним іншому. Для дівчини зізнатися в коханні своєму хлопцю - це дуже серйозний крок. Не варто думати, що ти при цьому впустиш своє дівоче гідність, все якраз навпаки. Якщо ти вирішила зізнатися в коханні своєму хлопцю, що не відкладай і нічого не бійся.
Як зізнатися в любові хлопцю
Влаштуй своєму хлопцеві романтичну вечерю при свічках. Це допоможе тобі розслабитися, а його налаштує на потрібний лад. Свічки і інтимний освітлення зроблять свою справу. Тобі ж залишається лише вимовити три заповітних слова «я тебе люблю». Коли ти це скажеш, понаблюдай за реакцією хлопця. Він, швидше за все, здогадується про твої почуття, тому не бійся їх висловлювати.
2
Хороший спосіб сказати своєму хлопцеві, що ти його любиш - зробити це в будь-який незвичайній обстановці. Наприклад, в транспорті або будь-якому іншому громадському місці. Головне, щоб твоє визнання почув тільки він. Ти, безсумнівно, приємно здивуєш його таким визнанням. Та й сам момент він запам`ятає на все життя.
3
Якщо не можеш сказати в обличчя, то напиши листа. Романтичне або грайливий - вирішувати тобі, все залежить від того, в якому ти стилі будеш себе позиціонувати. Не варто перегинати палицю, нехай все буде в міру, ніякого пафосу. Пам`ятай, що ти пишеш лист людині, яку любиш. Просто будь собою. Найкраще такий лист особисто доставити адресату

Рада 2: Як зізнатися хлопцеві в любові у віршах



зізнатися в своїх почуттях молодій людині непросто. Присутній страх від того, що він не зрозуміє це так, як хочеться вам, і не відповість взаємністю. Спробуйте внести в визнання що-небудь незвичайне, що точно не викличе у предмета вашого обожнювання негативних емоцій. Наприклад, зізнайтеся в любові у віршованій формі. Ліричні тексти завжди викликають відгук у душі того, кому вони присвячені.
Чи не ховайте від нього свої почуття
Вам знадобиться
  • - книга класичної поезії-
  • - откритка-
  • - конверт-
  • - роздруковане фото
  • - ручка або фломастер.

Інструкція

1
Спробуйте самостійно написати вірш. Це може бути просто твір про любові, але краще, якщо в текст ви внесете моменти, що стосуються лише вашій парі. Згадайте, як починалися ваші стосунки, куди ви ходили разом і над чим сміялися. Нагадування про це у вашому вірші нагадають вашому молодій людині про ці зворушливих миттєвостей.
2
Якщо ж літературна творчість - не ваш коник, не турбуйтеся. За вас прекрасно постаралися тисячі авторів з усього світу. Вам залишиться тільки вибрати вподобане вам вірш. Вибір величезний. Ви можете зупинити його на сучасному чотиривірші, наприклад:
Люблю тебе, і ти не думай,
До іншого в житті не піду.
Люблю тебе! І ти подумай
Про те, що я зараз скажу:
Тебе люблю! пишу я це,
Про це знає вся планета.
3



Серйозніші твори ви зможете знайти в класичній літературі. Наприклад, Марина Цвєтаєва і Анна Ахматова писали багато віршів на тему любові. Наприклад, ось уривок з вірша Цвєтаєвої:
Легковажність! - Милий гріх,
Милий супутник і ворог мій милий!
Ти в очі мені вбризнул сміх,
і мазурку мені вбризнул в жили.
4
Визначившись з відповідним на ваш погляд ліричним твором, вирішите, де і за яких обставин ви прочитаєте його вашому коханому. Ідеальний варіант - прогулюючись по міській набережній або сидячи на березі річки, озера. Легкий вітерець, єднання з природою створять незабутню романтичну атмосферу і додадуть вам впевненості.
5
Якщо ви все ж соромитеся зізнатися безпосередньо або не впевнені у взаємності, можете написати вірш на красивій листівці або вашої фотокартці. Передайте її вподобаному хлопцю особисто, попросіть знайомих чи підкиньте в поштову скриньку. Також можна приурочити визнання до якої-небудь події. Наприклад, круглої дати ваших відносин або просто Дня Народження вашій половинці.
6
Написати вірш можна на свій подарунок. Наприклад, подаруйте йому календар, на кожній сторінці якого буде написана рядок з вашого віршованого визнання. Так він цілий рік буде пам`ятати про цей момент. Або створіть відеокліп з вашими фотографіями, чергуючи зображення з фразами з обраного твору. Головне - робіть все щиро, будьте відкриті перед своєю половинкою. Можливо, у відповідь ви почуєте не менше красиве визнання.

Корисна порада

Не бійтеся зізнатися хлопцеві в своїх почуттях, будьте впевнені в собі.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 195
Увага, тільки СЬОГОДНІ!