Як назвати лоша

У вашому господарстві сталося радісна подія - з`явився лоша. Як правильно вибрати для нього кличку? Нижче представлені особливі правила, за якими обирається ім`я майбутньої коні.
Як назвати лоша

Інструкція

1
Виберіть лоша ім`я, яке повинно починатися з першої літери клички його матері. Далі бажано, щоб в прізвисько зустрічалася перша буква імені батька лоша. Наприклад, зефір = Турбота + Флиппер. Якщо на потрібну букву ім`я дуже складно підібрати, допускається невелика перестановка. Наприклад, якщо кличка матері - Флейта, то для її нащадків можна підбирати ім`я, що починається з букви Ф і букви Л. В західних країнах прийнято називати народжених жеребців по першій букві клички батька, а кобил - по імені матері.
2
Не використовуйте наступні клички: родоначальників родин, відомих породистих жеребців-виробників, а також маток, імена та прізвища людей без їх дозволу, клички, в яких використовується більше 18 букв, імена, що суперечать принципам моралі. Безумовно забороненими є імена: анілін, півонії, Афніс Вуда, т. К. Це клички відомих виробників.
3
Якщо ви не можете придумати кличку самостійно, зверніться до ресурсів всесвітньої павутини. На сайті zooclub.ru ви можете знайти повний перелік прізвиськ, які підійдуть вашому лоша.
4
Зверніться до спеціального джерела. Існує посібник, автором якого є С. Гур`єва. Ця книга називається «2000 імен для домашніх тварин». З перерахованих в ній імен ви цілком зможете підібрати потрібне.
5


Врахуйте, що кличка повинна бути звучною, красивою, підходити до звичок і характеру тварини. Не забувайте старий принцип: «як ви яхту назвете, так вона і попливе». Те ж саме повною мірою підходить до вибору імені для коня.
6
Отже, як ви бачите, підбір імені для коня - справа непроста. Постарайтеся вибрати найкращий варіант і не забувайте про те, що саме ваша кінь може принести своєму імені добру славу.

Рада 2: Як назвати лоша

після народження лоша у власника кінного заводу відразу ж виникає питання: яке ім`я вибрати? Відповісти на нього зовсім не так просто, як комусь може здатися. Ім`я для майбутньої коні вибирається за певними правилами.
Як назвати лоша

Інструкція

1
Не давайте лоша ім`я всесвітньо відомих коней, ці клички знаходяться під забороною протягом декількох поколінь. До числа таких імен належать: Афніс Вуда, півонії, анілін і деякі інші. Повний список заборонених кличок можна знайти на спеціалізованих сайтах з розведення коней.
2
При виборі імені врахуйте, що за російською традицією ім`я лоша обов`язково повинно починатися з тієї ж букви, що і ім`я його матері, а ось перша буква імені батька повинна зустрічатися в середині слова. Наприклад: Дакота + Феб = Дофіна. Якщо з вийшов букв важко підібрати слово, поміняйте їх місцями. Також можна просто використовувати другу букву імені. Так, лошат, народжених від кобили Флейти, можна назвати Лавр, Газон та інше. До речі в західних країнах, наприклад в Латвії, навпаки першою йде буква з імені батька лоша.



3
Не називайте лошат кличками їх батька і матері: батьків протягом 25 років після смерті, матерів - в продовження десяти.
4
Не використовуйте в якості кличок імена і прізвища людей без дозволу, імена, що містять більше 18 букв, а також імена, що ображають норми моралі. Також не можна брати імена родоначальників великих гілок, племінних маток.
5
Виберіть відповідне ім`я з готового списку, наприклад, розташованого тут: https://zooclub.ru/horses/214.shtml. Спеціальні сайти містять величезний перелік імен, в якому навіть найвибагливіший і оригінальний власник знайде щось цікаве.
6
Зверніться до книги С. Гур`єва "20000 імен для домашніх тварин". У цьому виданні в спеціальному розділі про коней ви також зможете знайти досить великий список імен.
7
Головне - ім`я має бути красивим, звучним, що запам`ятовується. Адже від того, як ви назвете тварина, можливо, буде залежати його доля. І у кожного коня є шанс прославити отримане ім`я.
Корисна порада
Вибір імені для коня становить досить істотну проблему конезаводчиків. При виборі клички для породистого лоша потрібно обов`язково дотримуватися всі ці принципи.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 160
Увага, тільки СЬОГОДНІ!