Ребуси про сніжної і білої зими

Якщо ви хочете пограти з малюком в «зимові» загадки, можете розповісти їм такі:

«Вона запорошені доріжку і прикрасила віконця. Радість дітворі подарувала і на санках всіх прокотила ».

«Ось і сніг на полях, а також ліг на річках. Завірюха гуляє, але коли це буває ».

«Хоч сама сніг і лід несе, але, як йде, все сльози ллє».

«Ні відра у неї, ні пензля, ні рук, а як побілить все навколо».

«Я гілки білою фарбою розмалюю і кину срібло на дах вашу. Теплі прийдуть навесні вітру і ось мене проженуть з двору ».

«Ну-ка, вгадай-ка, я - біла господиня. Похитала високо перину і полетіли над світом пушинки ».

«Хто в холод не боїться залишитися без моєї перинки і витрусить на землю летять пушинки».

Відповідаючи на загадки, діти вчаться думати і міркувати.

«Справ у мене чимало - я білою ковдрою всю землю вкриваю, я в лід річки прибираю, білю кущі, поля, будинки, а звуть мене ...».

«Гілки білою фарбою розмалюю, а потім кину срібло на дах вашу. Але як тільки подують теплі вітру - вони проженуть мене з двору ».

«Ось настали холоди і обернулася в лід вода. І боягуз заєць сірий обернувся знову білим. Перестав ведмідь ревіти, в сплячку впав в бору ведмідь. Хто ж скаже і хто про це знає - коли ж все це в році буває ».

«Не Хілель і не хворіла, але саван білий наділу».

«Там, де ліс із сосен рудих, там, де падає зі снігу гармидер, ми побіжимо на швидких лижах. Здрастуй матінка ... ».

Інші не менш цікаві загадки

Про зимової криги і льоді:

«Через річку він ліг і пробігти допоміг».

«Він без дощок і без сокир - через річку міст готовий. Міст, як даний скло - слизько, весели і світло ».

Так діти дізнаються про зимовий період і розвивають логіку.

Ребуси про «морозі»:

«Який же він майстер! На скла завдав і листя, і трави, і чагарники троянд ».

«Всю ніч він малює на вікні білилами та крейдою. Але, як же він ходить по стіні і залишається цілим? ».

«Він без рук і без ніг, але малювати на вікнах вміє».

Кілька загадок про «снігу»:

«Ця скатертина білого весь світ одягла».

«Одеялко біле, але не руками зроблено. Воно не шилося і не ткали, а з неба на небо впало ».

«Що за зірочки наскрізні на пальто впали і на хустці? Вони пухнасті такі, а візьмеш - одна вода залишається в руці ».

«Вугільної в віконце - там лежить біле суконце. Всю зиму воно лежить і лежить, а навесні, по теплу, біжить і біжить ».

«Думав я, що це крейда, тому що був він бел. А в руки його взяв - він відразу водою став ».