Загадки про бобрів, білках і овечках

Незрозуміло чому, але загадки саме про цих тварин є найпоширенішими і відомими.

Наприклад, загадуючи саме «бобрів», можна розповісти дитині такі ребуси:

«Є в річці старанні працівники, але вони - не столяри і не теслі, а як збудують греблю - художник може писати картину».

«Маленькі, але дуже працьовиті звірята, які будують будинки прямо посеред річки. Якщо в гості хто йде - знайте, в будинок з річки тільки є хід ».

«Є на річках лісоруби, одягнені в сріблясто-білі шуби. Вони з дерев, гілок або глини будують дуже міцні греблі ».

Про маленьких білках існують такі загадки:

«Я ходжу в пухнастою шубі і живу в густому лісі - в дуплі на старому міцному дубі. І горішки я гризу ».

«Стрибає з гілки на гілку, швидкий, прямо як м`яч, він скаче по лісі, рудий циркач. Ось на льоту він шишку з ялини зірвав, потім стрибнув на стовбур і в дупло побіг ».

«Хто це по ялинками спритно так скаче і злітає на високі дуби? Хто в дуплі горіхи ховає і сушить на довгу зиму гриби ».

«По деревах вона скок та скок і горішки при цьому клац так клац».

«Цього звіра легко дізнаємося ми з тобою по двом простим прикметами: він ходить в шубі сіренькою взимку і в рудої шубці - влітку».

«Хто це з високих темних сосен в нас шишку закинув? А потім в кущі прямо через пеньок промайнув, наче вогник? ».

Забавні дитячі ребуси про овечок і баранів:

«Ось і заплелися густі трави і закучерявилися луки, але я сам весь жахливо кучерявий і маю завитком роги».

«Дуже, дуже він кучерявий, серед ярок - велетень. Як звуть його? », (Відповідь - Баран).

Інші цікаві загадки, розвиваючі кмітливість у дітей

Про африканському бегемоті: «У нього - величезний рот, ми кличемо його ...».

Кілька загадок про верблюда:

«Ношу я два горба і маю два шлунки. Мій кожен горб - зовсім горб, комору! Їжі в них є на вісім діб ».

«Я - звір горбатий і подобаюся багатьом хлопцям».

Про сірого вовка: «На велику вівчарку він похід, що ні зуб у нього - то гострий ніж! Коли біжить, вишкіривши пащу, на вівцю готовий напасти ».

Про дикобразів: «Маленький їжачок зріс усемеро, ось і вийшов ...».

Ребуси про їжаків:

«З голок складено колобок. І хто згорнувся тут в клубок? Чи не зрозуміти - де хвіст у нього і де носик. Він на спині продукти носить. Загалом, відразу не зрозумієш - хто ж це, якщо не ... ».

«Ось голки та шпильки вилазять з-під лавки. На тебе вони дивляться, молочка вони хочуть ».

«Лежала між ялинками подушечка повна голками. Тихенько так лежала, потім раптом втекла ».

«Він недотрога і весь в голках. Він живе в норі, під ялинкою. Хоч відкриті навстіж двері, до нього не часто ходять звірі ».

Про високого жирафа:

«Дізнатися його так просто, дізнатися - зовсім легко. Високого він росту і дивиться далеко ».

«Яке ж тварина дуже красиве і при цьому найвище, найдовше?».

«Йде він, голову задерши, не тому, що важливий граф, не тому, що гордий норов. Все тому, що він ... ».

Перерахувати всі загадки про тварин - дуже складно, та й навряд чи вийде. Але при бажанні дізнатися і розучити їх можна безліч.