Найпопулярніші з загадок про сім`ю

«Хто ж не в жарт, а прямо всерйоз будь-якого навчить забивати в стіну цвях? Хто нас навчить сміливими бути? З велика, наприклад, впавши, не почати скиглити. І, коліно роздряпавши, що не ревіти? Ну, звичайно, це ... ». (Батько)

«Він шафа важкий посуне і розетки все полагодить. Він все полички приб`є, а вранці у ванній за голінням співає. Він в машині за кермом, і ми з ним на футбол завтра підемо. День народження у кого? Звичайно, у ... мого! ». (У батька)

«Він такий сильний і сміливий, він є найбільшим. Лає - тільки у справі, а хвалить нас - з усією душею! Він - один наш найкращий, який завжди захистить. Де треба - навчить і за пустощі пробачить. Я поруч з ним крокую і за руку його тримаюся! Йому я наслідую, і їм завжди пишаюся! ». (Батько)

Загадки про маму і тата зазвичай дуже легкі для відгадування - малюки швидко на них знаходять відповіді.

«Хто діточок найбільше любить, хто їх часто приголубить, хто піклується про нас, не заплющуючи вночі очей?» (Мама)

«Колиски хто качає, хто пісні наспівує, хто нам казки шанує і іграшку подарує?» (Мама)

«Якщо діти все ліниві, неслухняні, пустотливі, що буває іноді - хто ж сльози ллє тоді? Все вона, рідна ... ». (Мамо)

«Хто любов`ю зігріває і все на світі встигає? Навіть пограти трохи. Хто завжди нас усіх утешет, і вмиє, і зачеше? У щічку поцілує - чмок! Ось вона завжди така, наша ... рідна! »(Мама)

«Хто прийшов до нас з самого ранку і сказав« Вставати пора! »? Кашку хто нам наварив, ну і чаю в піалу налив? Хто косички нам заплів і цілий будинок один підмів? Хто квітів в саду нарвав, хто нас всіх розцілував? Хто діточок любить сміх, хто на світі краще за всіх? ». (Мамо)

Інші, менш відомі загадки про членів сім`ї

«Хто нас любити не втомлюється і пироги для всіх пече? У кого найсмачніші оладки? Це ж наша ... ». (Бабуся)

«Я у нашої мами зовсім не один, у неї є ще один син. Поруч з ним я поки малуватий, він для мене - старший ... ». (Брат)

«Він все життя працював не від нудьги. У нього в великих мозолях руки, але тепер він старий і сивий. Він - мій улюблений і рідний ... ». (Дід)

«Хто ж з татової сестрою приїжджає до нас часом? Він, на мене з посмішкою дивлячись, «Здрастуй!», - Каже мій ... ». (Дядько)

Ці загадки зможуть розкріпачити малюка, навчивши його більш привітному відношенню до людей, які знаходяться в більш далекому спорідненість.

«Ну без чого на всьому білому світі не прожити ні дорослим, ні дітям? Хто завжди підтримує нас, друзі? Це наша дружна ... ». (Родина)

«Це заповітне слово кожен знає і ні на що на світі не проміняє! До циферки «сім» себе додам я. Що вийде з цього? ... ». (Родина)

«Хто любить і мене самого, і братика, але ще більше любить у дзеркала вбиратися? Вона - дуже модна дівчина. Вона - моя старша ... ». (Сестричка)

«Вона - мамина старша сестра, але на вигляд зовсім не стара. Вона з посмішкою завжди запитає «Як ви живете?». І хто в гості до нас приїхав? ... ». (Тітка)