Якщо зварити суп з русалоньки, він буде рибний або м`ясний?

Це питання облетів усі соціальні мережі. Але тільки у вигляді "прикольного статусу" і питання, на який ніхто не відповів. В одну голову прийшла думка написати на цю тему цілу статтю. З сарказмом і грубуватою лексикою, але тільки в якості приправи. Адже в супі все-таки зазвичай не вистачає перцю. Це щось, чого ще не було. Це цікаво, як би дивно не звучало.
Ми за креативний підхід до речей, так.


Якщо зварити суп з русалоньки, він буде рибний або м`ясний?




Хто така русалочка?
З одного боку, це добра казкова героїня, що має риб`ячий хвіст замість ніг. У жодній казці вона не перетинається ні з Кощієм, ні з Бабою-Ягою, ні з якимось іншим людожером. А в такому випадку кому може знадобитися варити з неї суп? Вбити якимось іншим способом - цілком. але варити суп... З цього може випливати те, що супу з русалоньки бути не може, тобто не можна визначити його вид і тим більше ... смак? Саме тому у мене ненароком з`явилося бажання стати першою, хто зварить суп з неї. Щоб все-таки відповісти на це питання. Я вибираю досвідчений шлях, тому що він найефективніший, так. Хоча мені це не вдасться хоча б тому, що при всьому бажанні, я не знайду навіть окремих частин тіла русалочки.

Але ж з іншого боку, її описують, як дівчину-утопленицю, зазивають до себе заблукалих подорожніх. Але і з неї навряд чи хтось буде варити суп з двох причин. По-перше, вона все-таки померла. Кому треба отруїтися таким м`ясом і / або рибою? А по-друге, його не зловити. Ніяк. Когось вона вже втопила, хтось про неї не думає, а кого то втопить пізніше ...

Є ще третій варіант. Якщо все ж уявити, що русалку можна знайти на Землі (або в іншому місці ...), що тоді? Тварини не варять суп, значить будемо міркувати тільки щодо людей. Самі звичайні люди, такі як ми з вами, вважали за краще б зварити суп з одного тільки хвоста русалки. Тільки через неприязні є людське м`ясо (якщо ви розумієте, про що я). А канібали б зварили суп з основної частини її тіла, вони ж вважають за краще їсти таке .... Варіант зварити суп з усієї русалки в цілому не був би до смаку нікому. Хіба що гурману з дуже специфічними смаками, або екстрималів якомусь. Виходячи з цього, можна зробити висновок: суп з русалки може бути як рибним, так і м`ясних, так і рибно-м`ясним.

А взагалі я не люблю такі жарти. Я б ніколи не стала варити суп з такого прекрасного і незвичайного істоти. Хоча знайшовся ж людина, що поставив це питання. Це говорить про те, що нині дуже висока потреба людей в збагаченні свого шлунка настільки витонченими способами. Інакше кажучи (вибачте за таку лексику): зажрались все, однако.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Статті за темою "Якщо зварити суп з русалоньки, він буде рибний або м`ясний?"
Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 78
Увага, тільки СЬОГОДНІ!