Які тварини продукти корисні для чоловіків

Від того, які продукти вживає представник сильної статі, багато в чому залежить, чи може він вважатися повноцінним чоловіком. Дуже корисні для чоловічого здоров`я морепродукти, перш за все, такі види риби, як лососеві, форель, сайра, оселедець, скумбрія. Справа в тому, що вони особливо багаті незамінними жирними кислотами, стимулюючими синтез чоловічого гормону тестостерону, а також цілим рядом мікроелементів, серед яких цинк і селен, також безпосередньо впливають на концентрацію цього гормону. А адже саме від змісту тестостерону залежить ступінь чоловічої потенції.

Позитивно впливає на чоловіче здоров`я також вживання крабів, креветок і особливо устриць. Відомо, що устриці здавна вважалися одним з найсильніших афродизіаків, тобто продуктів, що зміцнюють потенцію і сексуальне бажання.

Чутка приписувала легендарному коханцеві і авантюристу Казанові звичку щодня з`їдати на сніданок велика кількість устриць. Мовляв, цим і пояснювалися його незліченні любовні подвиги.

Чоловікові також необхідно вживати м`ясо, оскільки саме воно є основним постачальником «будівельного матеріалу» - білка, причому в легкозасвоюваній формі. Але не слід вводити в свій харчовий раціон, наприклад, багато жирної свинини, копченостей. Замість цього треба вводити в свій раціон більше корисне м`ясо: пісну яловичину, телятину або м`ясо курки, індички. Також дуже корисний для чоловічого здоров`я мед.

Які рослинні продукти необхідно вживати чоловікові

Винятково корисні горіхи - волоські, лісові (фундук), кедрові, фісташки, арахіс, мигдаль, кеш`ю. В ідеалі чоловікові необхідно щодня з`їдати хоч невелику жменьку горіхів.

Найбільший ефект горіхи дають, якщо їх подрібнити і змішати з невеликою кількістю рідкого меду.

Справжній «друг людини» - це корінь селери. Він багатий мікроелементами, включаючи згаданий цинк, а також містить гормон андростерон, позитивно впливає на потенцію.

Бажано також вживати часник. З його недоліками у вигляді різкого характерного запаху і пекучого смаку потрібно примиритися, адже часник стимулює посилення кровообігу, в тому числі в статевих органах, що покращує потенцію. Крім того, в ньому міститься такий мікроелемент, як селен. Нарешті, дуже корисна свіжа зелень, особливо петрушка.