Як зробити себе здоровою

Здоров`я - найважливіша складова життя кожної людини. Без здоров`я ні багатство, ні любов, ні удача не приносять радості і задоволення. Тому питання «Як зробити себе здоровою?» Завжди доречний і актуальний. Для жінки міцне здоров`я має особливе значення у зв`язку з необхідністю виношувати і відтворювати здорове потомство.
Для жінки міцне здоров`я має особливе значення

Інструкція

1
Для здоров`я фізичного важливо здоров`я душевне, психічний. Відомо, що всі хвороби від нервів. Тому наведіть порядок в своїй голові, відновіть внутрішню гармонію, позбудьтеся від негативних переживань і приступайте до наступних етапів.
2
Нормалізуйте своє харчування: харчуйтеся натуральною їжею, встановіть режим сніданків-обідів-вечерь, скоротіть розміри порцій (необхідну кількість їжі уміщається в двох твоїх долонях, складених разом) і не їжте на ніч. Це допоможе вам стати здоровою.
Як зробити себе здоровою
3


Примусьте свої м`язи працювати, так ваше тіло завжди буде здоровим і гнучким. Займайтеся ранковою гімнастикою, ходите в басейн або на каток. Не має значення, який вид фізичних вправ ви виберете, головне - дати тілу досить навантаження. Без тренування тіло швидко старіє і починає хворіти.
4
Не зловживайте. Нічим. Зайва старанність в будь-якій справі спричиняє негативні наслідки для здоров`я, так як пріоритет однієї життєвої сфери неминуче стає причиною ігнорування іншої, яка може бути не менш важливою. Так, очевидний шкоду, яку завдають здоров`ю зловживанням алкоголем і їжею. Пристрасть до роботи негативно позначається на здоров`ї людини, оскільки перестає приділятися увага таким важливим факторам, як сон, фізична активність, правильне харчування.
5
Дихайте свіжим повітрям. Без нього ваша кров не зможе насититися киснем, так необхідним для здоров`я і молодості. Гуляйте з друзями кожні вихідні і ходите на роботу пішки, так ви заповните брак корисного кисню і знайдете здоров`я.
6
Знайдіть свій сенс життя. Ніщо так не підтримує в формі, як зірка, яка висвітлює твій шлях і робить його приємною стежкою на щастя, а не дорогий, повної страждань і негараздів. Стати здорової не так складно, як здається.

Рада 2: Як зробити довідку в басейн

Треба сказати, що законність вимоги адміністрацією басейну медичної довідки - питання спірне. Роз`яснення Росспоживнагляду вказують на те, що цей захід виправданий тільки при неблагополучною епідеміологічною обстановці. Але якщо ви віддаєте перевагу зробити довідку, зверніться до дільничного терапевта або в платну клініку.



Як зробити довідку в басейн

Інструкція

1
Уточніть в адміністрації басейну, які вимоги та пред`являє до довідок. Найчастіше необхідно здати один або кілька аналізів, і в цьому випадку вам, при зверненні до медичного закладу, слід уточнити, чи дадуть вони саме той документ, який необхідний конкретному басейну. Можливий варіант, коли немає, і в цьому випадку ви даремно витратите час і гроші.
2
При зверненні в муніципальну поліклініку будьте готові відстояти чергу і пройти процедури, які не мають до вашої довідці ніякого відношення. Наприклад, флюорографічне дослідження.
У лікарів є свій план на профілактичні заходи та обстеження, а інших способів змусити пройти ту ж флюорографію пацієнтів, особливо, якщо ті заходять в поліклініку нечасто, крім як шантажувати невидачею потрібної довідки, у них немає.
3
Якщо ви звернетеся в платну поліклініку, сценарії розвитку подій можливі різні. В одних вам просто намалюють потрібний папір в обмін на її вартість за чинним прейскурантом, в інших обстежують по повній програмі, включаючи дерматолога і венеролога.
Якщо ж адміністрація басейну наполягає на аналізах, ті, як правило, доведеться здати, не виключено, що за окрему плату.

Корисна порада

Попросіть лікаря виписати довідку на максимально довгий термін. Документ без зазначення строку дії адміністрація басейну прийме по мінімально можливого варіанту.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 90
Увага, тільки СЬОГОДНІ!