Як важливо бути здоровим

Здоров`я - це ключова цінність для кожної людини. Люди бажають один одному міцного здоров`я при зустрічі, тому що воно - основа повноцінного і щасливого життя. Гарне здоров`я сприяє виконанню наших планів, подолання труднощів, дає можливість вирішувати життєві завдання і забезпечує довгу і активне життя.


Як важливо бути здоровим

За визначенням Всесвітньої Організації Охорони здоров`я, здоров`я - це стан повного духовного, фізичного і соціального благополуччя. Тобто це не тільки відсутність хвороб, але і певний рівень психічного і фізичного розвитку, творче довголіття і досягнення щастя. Сприйняття життя у величезній мірі відбувається через організм. Якщо він спотворений недугами, буде спотворено і сприйняття життя. Щоб жити повноцінним життям, насолоджуватися кожним її миттю, вкрай важливо бути здоровим.

Доброго здоров`я є результатом грамотного харчування, регулярних фізичних вправ, дотримання гігієни. Важливим фактором у збереженні здоров`я є ефективне управління стресом. Щастя і позитивне ставлення до життя - теж вельми впливові фактори в підтримці здоров`я.

Благополучний, здорова людина - це найбільш важливий актив нації. Це ті люди, які змушують світ обертатися. Відсутність прагнення до здорового життя означає пасивність, тугу, смуток і нездорову атмосферу, в якій немає місця творчої творчості.

Для прогресу в житті, для отримання освіти, для можливості займатися улюбленою справою, одним словом, для задоволення основних потреб в житті потрібно бути здоровим. Фізична і розумова діяльність - це невід`ємна частина будь-якої професії. Для виконання трудових функцій необхідно здоров`я.

Крім того, кожен громадянин має певні обов`язки по відношенню до суспільства. Щоб виконувати ці обов`язки і внести свій внесок у поліпшення суспільства, вкрай важливо бути здоровим.

У міру дорослішання набір прав і обов`язків людини розширюється. Для ефективного виконання своїх обов`язків і здійснення своїх прав, для створення сім`ї, виховання своїх дітей просто необхідно мати хороше здоров`я або, принаймні, прагнути до нього.

Життєвий досвід показує, що піклуватися про своє здоров`я багато хто починає лише після появи якої-небудь недуги. Але ж можна запобігти виникненню більшості захворювань в корені, якщо вести здоровий спосіб життя.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 125
Увага, тільки СЬОГОДНІ!