Як зробити установку

Якщо щось у житті вас не влаштовує і хочеться це змінити, рекомендуємо вам зробити установку на бажане. Зробити це зовсім неважко і займе кілька хвилин. Повторюючи ці дії регулярно, ви обов`язково отримаєте те, про що мрієте.
Правильна установка - шлях до успіху
Уявімо, що у вашому житті є щось, що ви хотіли б змінити. Наприклад, не щастить у коханні. Для початку, поставимо собі «позитивну» мета. Тобто, не «я не хочу залишитися на самоті», а «я хочу бути в центрі уваги».
2


Тепер обрисуйте візуальний образ того, що ви тільки що попросили. Уявіть себе в якомусь цікавому місці, в оточенні симпатичних вам представників протилежної статі, які змагаються за вашу увагу. Зробіть цю картинку гранично яскравою, барвистою, відчуйте її обсяг. Нехай вона оживе і перетвориться в короткий фільм. Прокрутіть його кілька разів у своїй голові.
3
Виконуючи попередній пункт, важливо не забувати про позитивні емоції. Якщо ви будете робити все правильно, емоції з`являться самі собою. Потрібно довести їх до максимуму, відчути величезне щастя від того, що це відбувається з вами.
4
На піку емоцій зробіть так званий ключ: під час прокрутки фільму повторюйте один і той же непомітний жест. Нехай це будуть пальці, складені певним чином, дотик руки або мочки вуха, і т.д. Зробіть так кілька разів, щоб цей жест почав чітко асоціюватися з успіхом і популярністю.
5
Тепер, опинившись серед людей, які, як вам здається, байдужі до вас, робіть цей жест - він викличе ті самі емоції, які ви відчули під час перегляду вашого фільму. Повторюйте до тих пір як можна частіше, і скоро ви забудете про те, що вас хвилювали проблеми в особистому житті.
6
Прокручивайте фільм і повторюйте ключовий жест кілька разів на день, щоб установка надійно закріпилася в вашій пам`яті.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 193
Увага, тільки СЬОГОДНІ!