Як зняти вінець безшлюбності

Що, якщо жінка приваблива, має успіх у чоловіків, успішна і націлена на створення міцної сім`ї, але все відносини з протилежною статтю ніяк не можуть закінчитися шлюбом? У цьому випадку має сенс говорити про вінці безшлюбності. Вінець безшлюбності - це дуже складна кармічна проблема, сильний негатив, при якому чоловіки, якщо і з`являються в житті жінки, але дуже ненадовго і зникають, як правило, несподівано, без пояснення будь-яких причин.
Існує кілька різновидів вінця безшлюбності.
Як зняти вінець безшлюбності
Вам знадобиться
  • Для змови на горох: горох, полотняний мішок, червоні нитки, ножиці.

Інструкція

1
Психологічний вінець безшлюбності, як правило, жінка «надягає» на себе сама. Існує ряд непростих психологічних проблем, які можу йти як з дитинства, з відносин з родиною, так і з зрілого віку.
Наприклад, у жінки існує забобони з приводу сильної статі, які раніше не вимоги і ярлики, страхи, що її обдурять або недостатньо люблять. Також, проблема вінця безшлюбності може з`явитися у жінок, наполегливо зайнятих своєю кар`єрою. Їх внутрішні психологічні ритми збиваються, і їм досить складно просто мати відносини з чоловіком і, тим більше, розвинути їх до створення сім`ї.
Комплекси часто поширені і суттєво ускладнюють пошук партнера. У таких випадках необхідно звертатися до фахівця. Знайдіть грамотного психотерапевта, який допоможе вам зняти ваш психологічної вінець безшлюбності і знайти сімейне щастя.
2
Магічний вінець безшлюбності - досить нечасте явище. Цю негативну проблему можуть навести на жінку родичі, подруги, заздрісні знайомі - загалом люди, яким ви чимось не догодили. Робиться він цілеспрямовано за допомогою магічних сеансів.
3
Родове прокляття у вигляді вінця безшлюбності означає, що жінка вже народилася з негативною програмою на Говорю життя. Найчастіше так відбувається, якщо хтось із ваших родичів повів чоловіка, був коханкою або мав невдалий шлюб. Весь негатив переходить до жінки у спадок, вона як би «розплачується за гріхи» своїх предків.
Самостійно розпізнати магічний і родової вінець безшлюбності практично неможливо, тому необхідно звернутися до професіоналів - чаклунів високого рівня.
4


Але є древній спосіб спробувати самій позбавитися від цієї тяжкої проблеми - за допомогою змови на горох.

Наберіть дванадцять жмень гороху і наговорите їх наступним чином: «Адам, я тобі наречену дам. Іди не в пекло, а в Едемскій сад. Іди до Єви, там на святому Дереві яблуко зірви, від нього відкуси. Від слова мого і справи, взожгісь людини тіло, душа, кров, прокинься, затята любов. Божим словом вінчаю, в ім`я Господа благословляю. Ключ. Замок. Мова. Амінь. ».
Потім покладіть горох в полотняний мішок, зашейте його червоною ниткою і сховайте в кут спальні. Дванадцять днів вам слід дотримуватися дієти - є чорний хліб і пити воду, а на ніч дев`ять разів читати «Отче наш».
На тринадцятий день розпоровши мішок з горохом, не чіпаючи червоних ниток, і рушайте на чотири перехрестя. На кожному з них викопайте невелику ямку і накидайте в них по три жмені гороху, при цьому примовляючи: «Рости, горох, завивати, від мене печаль-туга отвівают. Ключ, рот, замок. Амінь ».

Потім ідіть додому, з`їжте натерту хріном морква і два яйця, зварених круто. Як обіцяють традиційні заповіти, надалі вінець безшлюбності зійде, і жінка незабаром вступить в вдалий шлюб.

Рада 2: Як зняти з себе вінець безшлюбності

Скептики вважають, що вінець безшлюбності - не більше ніж вигадка, і пояснюють невлаштованість особистого життя людини психологічними причинами. Однак в більшості випадків, провівши відповідний ритуал, людина знаходить сімейне щастя.
venec bezbrachija
Вам знадобиться
  • - красива чашка-
  • - молоко-
  • - Свеча-
  • - Дзеркало-
  • - Горох-
  • - полотняний мешочек-
  • - Червона нитка.

Інструкція

1
Існує кілька досить ефективних способів, як зняти вінець безшлюбності самостійно. Налийте в красиву чашку підігріте молоко, перехрестите її, поставте перед дзеркалом і прочитайте наступний змову: «Святий хрест. Сила матері. Молоко. Принесіть мені силу непохитну, любов Незгасиму. Непорочна Діва, Діва-Заступниця, сили Любові обвінчався мене на землі з судженим, подарувавши любов вічну. »
2
Після цього слід почистити поверхню дзеркала за допомогою полум`я свічки. Вогником проводять по дзеркалу в напрямку справа наліво, а потім вгору і вниз, немов малюючи хрест. Продовжувати ритуал слід до тих пір, поки полум`я не стане рівним і не припинить чадить. Перехрестіть дзеркало свічкою ще раз і загасіть вогонь.



3
У давнину зняти вінець безшлюбності могли, використовуючи звичайний горох. Візьміть 12 жмень гороху і прошепоти над ними всі свої потаємні думки про бажання створити міцну сім`ю. В кінці ритуалу скажіть будь-яку молитву, звернену до Бога, Діві Марії або до інших святих.
4
Зашийте горох в полотняний мішечок червоною ниткою. Зберігати мішечок потрібно в кутку спальні, помістивши в затишне місце, недоступне стороннім поглядам. Протягом 12-ти днів після обряду дотримуйтеся легкого дієтичного харчування і пийте достатню кількість води. Кожен день перед сном звертайтеся до Бога, читаючи молитву «Отче наш» 9 разів. Вранці 13-го дня розріжте мішечок з горохом, не пошкоджуючи червоної нитки.
5
Вийдете на перехрестя 4-х доріг та на кожному перехресті виройте неглибоку ямку, кидаючи в них по 3 жмені гороху. При цьому слід вимовляти такі слова: Горох виростай, а печаль йди від мене. Будинки відваріть 2 яйця круто і з`їжте їх разом з морквою і хроном. Вважається, що незабаром після ритуалу, людина обов`язково зустріне другу половинку і зможе побудувати справді міцну і повноцінну сім`ю.

Зверніть увагу

Перш ніж приступати до позбавлення від наведеної псування, слід переконатися в її присутності. У п`ятничне повний місяць в мисочку з водою додайте 7 крапель свяченої води і 10 пелюсток троянди червоного кольору. Якщо до ранку пелюстки потонуть - потрібно знімати вінець безшлюбності.

Корисна порада

Якщо магічні способи усунення вінця безшлюбності виявилися малоефективними, спробуйте переступити через свій страх і звернутися до психолога. Цілком ймовірно, що проблема невлаштованості особистого життя криється в психологічних комплексах, що з`явилися в ранньому дитинстві.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 155
Увага, тільки СЬОГОДНІ!