Як викликати психіатричну допомогу

психіатрична допомога - дуже затребувана сьогодні послуга в різних життєвих ситуаціях. виклик психіатричної допомоги обов`язково повинен бути своєчасним. Якщо ви зрозуміли, що вам або комусь із ваших близьких необхідна допомога фахівця, не відкладайте виклик в довгий ящик, подбайте про здоров`я та безпеку дорогих вам людей.
Як викликати психіатричну допомогу
Перш ніж викликати психіатричну допомога, домовтеся про це з людиною, які її потребують, щоб не порушити його права. Виняток становлять випадки, коли стан хворого викликає побоювання і несе загрозу його життя і життя оточуючих, а розум хворого затуманений.
2
Переконайтеся в тому, що вам необхідна саме психіатрична допомога, а не який-небудь інший вид медичної допомоги. Необхідність в невідкладної психіатричної допомоги відчуває окрема група хворих: хворі, які перебувають в маніакальному стані, хворі з нападами судом, з важкою формою депресії, хворі з різними порушеннями свідомості і сприйняття навколишньої дійсності.


3
Якщо один із зазначених пунктів - як раз ваш випадок, негайно викликайте психіатричну допомога. Коли ви дочекаєтеся відповіді оператора, повідомте за телефоном всю необхідну інформацію.
4
Назвіть номер телефону, з якого здійснюється виклик фахівців. Після цього вкажіть прізвище, ім`я, отчество- пів вік хворого-обставини, які змусили викликати психіатричну допомога- дії, які ви предпрінялі- адреса, за якою знаходиться больной- ваше прізвище, ім`я та по батькові.
5



У разі якщо хворий поводиться дуже агресивно і може своєю поведінкою завдати шкоди своєму житті або житті оточуючих, викличте одночасно і міліцію, і психіатричну допомога. Ймовірно, міліція прибуде на місце швидше і зможе утримати хворого до приїзду лікарів.
6
Якщо у хворого схильність до суїциду, зверніться до психотерапевта або викличте психіатричну допомога. До подібних випадків завжди потрібно ставитися дуже серйозно, навіть якщо ви розумієте, що загроза самогубством - лише спосіб маніпулювання оточуючими.
7
викликаючи психіатричну допомога, давайте максимально чітку і повну інформацію про хворого, нічого не приховуйте. Це допоможе фахівцям правильно діагностувати психічний розлад і підібрати найбільш підходящий спосіб його лікування.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 84
Увага, тільки СЬОГОДНІ!