Як назвати морську свинку дівчинку

Іноді при вигляді домашніх вихованців люди розчулюють і чітко вирішують придбати когось собі. Найбільш популярні, звичайно, гризуни: хом`яки, морські свинки і т.д. А потім постає питання, як назвати мілейшую морську свинку, тим більше, якщо вона дівчинка.
Як назвати морську свинку дівчинку

Вам знадобиться

  • морська свинка

Інструкція

1
Запам`ятайте, що ім`я, яке ви дасте своїй морській свинці, треба вибрати один раз і міняти його зовсім небажано. Якщо ім`я підібрано правильно, то ваш вихованець буде відволікатися на нього, навіть з огляду на, що це не кішка або собака, що відрізняються великими здібностями, ніж гризуни.
Морська свинка: як вона виглядає
2
При виборі імені грунтується на тому, що воно не повинно бути довгим. Для морських свинок оптимальна довжина імені становить чотири-п`ять букв. Ви можете вибрати і довге ім`я, але вимовляти його цілком, сподіваючись, що ваш вихованець буде відволікатися на нього, практично безглуздо. Придумайте короткий варіант і при свинці вживайте саме його, а при спілкуванні з людьми можете представляти вихованця красивим, довгим і звучним ім`ям.


як вибрати морську свинку
3
Вчені давно відкрили таку закономірність: гризуни, в тому числі і морські свинки, набагато краще сприймають ультразвуки в порівнянні з людиною. І, відповідно, сильніше на них реагують. Для того щоб свинка реагувала на своє ім`я, потрібно вмістити в нього якомога більше тих самих еле. Так, виходить, що краще всього підбирати імена з шиплячими і свистячими звуками, тому що вони досить ефективно розпізнаються морськими свинками. Найбільш активно гризуни сприймають звуки «з» і «ш», тому їх наявність в імені бажано. Так для дівчинки підійдуть імена: Шуша, Даша, Шура і т.д.
як визначити стать жаби
4
Назвіть свинку ім`ям, відповідним до її зовнішності або характеру. Якщо свинка не надто активна і досить сонна, то ім`я має бути без різких звуків: починатися з приголосної і без «гарчали». Якщо свинка активна і жвава, то, навпаки, можна подумати про наявність великої кількості голосних і букви «р».
чому можна навчити морську свинку



5
Стежте за поведінкою свинки, називайте різні імена до тих пір, поки не помітите, що її вушка і вусики напружилися. Нехай вона сама вибере ім`я, з яким їй доведеться жити.
морські свинки як відрізнити підлогу дорослої особини
Зверніть увагу
А взагалі, як назвати свинку, питання актуальне. Пам`ятайте, свинки відмінно дресируються. А коли чують ім`я - витягуються стовпчиком і уважно дивляться на кличе. Тому приділіть цьому питанню більше уваги.
Корисна порада
На сайті є можливість продати або купити морську свинку. Для питань по догляду та утримання морської свинки є форум. Забавні імена для морських свинок. Якщо ви завели собі морську свинку і не знаєте, як його пооригинальнее назвати, то вам допоможе добірка забавних імен Світлани Столярова (Svega).


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 140
Увага, тільки СЬОГОДНІ!