Як здоров`я залежить від характеру

Вчені в області психосоматики вивели залежність ймовірності захворювання людини тією чи іншою хворобою від рис його характеру, і на основі цієї залежності створили методики оздоровлення, які дають приголомшливі результати


Як здоров`я залежить від характеру




У чому первісна причина хвороби? Медицина намагається відповісти на це питання, однак все більше займається зняттям симптомів і прибирає наслідки хвороби. А причина залишається нез`ясованою. Фахівці в області холістичної медицини, психологи, цілителі останнім часом в один голос говорять, що кожне захворювання має в своїй основі негативну рису характеру. Як говорить народна мудрість: "Всі хвороби - від нервів".

Першовідкривачем у цій сфері можна вважати американку Луїзу Хей, яка склала таблицю захворювань з описами відповідних їм рис характеру. Вона допомагала людям виліковуватися від таких захворювань, як онкологія і СНІД (15% з контрольної групи хворих на СНІД одужали). У різних країнах зараз багато фахівців у сфері психосоматики допомагають людям стати здоровими за допомогою зміни рис характеру. Виявляється, це можливо в будь-якому віці, і якщо характер змінюється - хвороба йде.

У Росії також є фахівці в цій області, що мають міжнародне визнання. Один з них - кандидат психологічних наук Світлана Михайлівна Пеунова, яка створила авторський метод відновлення здоров`я без ліків. В основі методу лежить усвідомлення негативних рис характеру, які призвели до хвороби, і подальше позбавлення від них. Накопичена вже величезна статистика по різних хвороб, від яких люди позбулися, застосовуючи метод на практиці. Від чого людина захворює? Від стресу. Що таке стрес? Це спазм. При різних емоціях спазмируются різні нервові закінчення, які защемляють кровоносні судини, що несуть харчування до органу - орган не отримує належного харчування і захворює.

Як відбувається лікування таким способом? Той, хто хоче зайнятися зміною характеру, повинен зрозуміти, які негативні вібрації привели його організм до хвороби, тобто які негативні риси підірвали його здоров`я. Себе аналізувати важко, тому на допомогу приходять фахівці, які підкажуть, над чим в собі потрібно попрацювати. Наприклад, причину гіпертонії треба шукати в агресії людини на світ, в придушенні близьких. Гіпертоніки - це вічно борються з обставинами люди. Гіпотоніки навпаки погоджуються з усіма. Їм начебто легко жити, вони нікому не чинять опір, зате будь-хто може крутити ними, як хоче.

Тому якщо ми знаємо, чим хворіє людина, то можемо сказати, який у нього характер. І навпаки - коли ми бачимо основні риси його натури, то можемо абсолютно точно визначити, якою хворобою він рано чи пізно захворіє. І як би не ховав людина поганий характер під приємними манерами, тіло він обдурити не зможе - воно зреагує на гнів, роздратування, на образу, тобто на стрес і на спазм. Точно так же, як воно буде вдячно реагувати на відкритість, дружелюбність, доброту, сердечність і інші позитивні вібрації. Тому люди з легким характером дуже рідко хворіють і довго живуть. А ті, хто хворіє на онкологію, живуть за принципом "помру, але не пробачу".

Від образ буває дуже багато хвороб - діабет, камені в жовчному міхурі, хвороби дрібних суглобів та інші. Від страхів болить жовчний міхур, від претензій до протилежної статі страждає сечостатева сфера. Якщо все це розуміти і вчасно прибирати - хвороби зникнуть. Тільки над характером доведеться працювати: думати, аналізувати, запитувати і відмовлятися від колишніх реакцій на оточення. Це пізнання і виправлення себе, як ніби створюєш себе нового - здорового і гармонійного.

Ефективність таких методик кожен може випробувати на собі, тому що ніякого ризику і ніяких негативних наслідків для організму не буде. Детальніше про причини хвороб можна дізнатися з книги Луїзи Хей "Енциклопедія здоров`я" і книг Світлани Пеуновой "На здоров`я", "Азбука щастя" та інших.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 82
Увага, тільки СЬОГОДНІ!