Як розділити архів на частини

Один з найбільш популярних архиваторов WinRar дозволяє розділяти великі архіви на фрагменти (томи), які при подальшій розархівації автоматично збираються в свій вихідний розмір. Зазвичай такою опцією користуються при транспортуванні файлів на змінних дискети або для передачі їх через мережеві з`єднання.
Як розділити архів на частини
Вам знадобиться
  • архіватор WinRar

Інструкція

1
Для створення багатотомної архіву виділіть файл, папку або групу файлів, які треба упакувати. Потім все виділене правою кнопкою миші. З`явиться контекстне меню, в якому серед інших пунктів буде рядок «Додати файли в архів ...» - натисніть її.
Як розділити архів на частини


2
В результаті запуститься вікно налаштувань архиватора. За замовчуванням це віконце відкривається на вкладці «Загальні» - саме вона вам і потрібна. У нижній його кромки є напис «Розділити на томи (розміром в байтах)», а під нею, що випадає з кількома варіантами розмірів частин архіву - виберіть той, який вам підходить. Якщо жоден з них не влаштовує - впишіть свій розмір. Наприклад, щоб розбити архів на частини, розміром не більше 100 мегабайт, впишіть сюди "100 m" (Без лапок). літеру "m" в нижньому регістрі архіватор розуміє як «мегабайт», а у верхньому ("M") - Як "мільйон байт". Аналогічно і для кілобайт призначена літера "k", А для тисячі байт - "K".
Як розділити архів на частини
3
Встановивши параметри розбиття, не забудьте вказати ім`я для архіву в рядку «Ім`я архіву». Всі файли багатотомного архіву матимуть це ім`я, але перед розширенням rar буде вставка виду "part0001", "part0002" і т.д. Щоб почати процес архівації натисніть «OK».



4
Якщо потрібно розбити на частини вже упакований архів, то діяти слід так: спочатку відкрийте архів подвійним клацанням правої кнопки. Потім розкрийте в меню розділ «Операції» і виберіть пункт «Перетворити архів» - це ж можна зробити, просто натиснувши поєднання клавіш ALT + Q.
Як розділити архів на частини
5
Цією дією ви відкриєте вікно, в якому треба натиснути кнопку «Стиснення», щоб потрапити в те ж саме вікно налаштувань, з яким ми розібралися в попередньому способі розбивки архіву. І діяти тут потрібно також - вказати необхідні розміри томів в випадаючому списку внизу вікна і натиснути кнопку «OK».
Як розділити архів на частини


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 163
Увага, тільки СЬОГОДНІ!