Як створити сайт в локальній мережі

Установка скриптів на локальних серверах має масу достоїнств. Володар сайту може випробувати будь-які дії з ним, і не хвилюватися при цьому, що сервер буде перевантажений. Він має можливість створення і видалення баз, зможе пробувати посилку запитів і тестувати інші необхідні дії, не побоюючись помилок на хостингу. На той час, як він буде готовий оплачувати хостинг і розміщувати на ньому сайт, всі основні необхідні для сайту налаштування будуть вже випробувані і сконфігуровані.
Як створити сайт в локальній мережі

Вам знадобиться

  • Первинно налаштований і підготовлений сайт.

Інструкція

1
Скачайте потрібні для установки сервера скрипти (наприклад, можна використовувати DataLifeEngine). Втім, вибір будь-якого іншого скрипта ніяк не вплине на сам процес установки сайту. В папці home слід створити нову директорію, яке буде мати будь-яке ім`я латиницею. При цьому слід враховувати, що імена таких директорій визначають в разі установки на локальному сервері імена доменів.
2


У цій директорії слід створити нову папку В неї потрібно скопіювати кожен файл скрипта. Необхідно врахувати, що копіювання буде потрібно не папці, а файлів, що знаходяться в ній.
3
Запустіть сервер. У який з`явився після цього меню слід перейти за посиланням php My Admin, а після цього - адміністрування СУБД My SQL. У графі «Створити нову БД» потрібно вписати ім`я нової бази - воно може мати будь-яку назву, що складається з латинських букв. У графі «Порівняння» слід вибирати потрібну кодування, і клацнути по кнопці «Створити». Після цього база даних буде створена.
4
Наберіть в базі ім`я домену (конкретної папки, створеної в home), і введіть після неї команду install.php через символ слеша. У деяких випадках команда матиме інше накреслення - це залежить від конкретного скрипта, і буде вказано особливим пунктом в його документації.



5
Натисніть кнопку «Почати інсталювання», і дочекайтеся закінчення цього процесу. Після цього інсталяція скрипта буде закінчена. Залишається лише видалення з директорії home / ім`я домену сайту / www / файлу install. Після цього можна набрати ім`я домену сайту, і перейти на нього - він стане доступний в локальній мережі.
Зверніть увагу
Редагування сайту буде проводитися без закачування файлів скрипта, тому важливо самостійно потурбуватися про створення резервної копії сайту.
Корисна порада
Не варто заздалегідь оплачувати зовнішній хостинг - практика показує, що встановлений в локальній мережі сайт може пробути там дуже довгий час, до повної його налагодження та оптимізації.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 141
Увага, тільки СЬОГОДНІ!