Як отримати ім`я користувача та пароль

Отримати ім`я користувача і пароль - це значить зареєструватися на якомусь сайті, отримати там обліковий запис. Ім`я користувача (логін) дозволяє системі «дізнатися» вас, а правильно введений при вході на сайт пароль є доказом, що ви - це дійсно ви. Отримати реєстрацію на більшості сайтів нескладно.
Як отримати ім`я користувача та пароль

Вам знадобиться

  • - комп`ютер, підключений до інтернету

Інструкція

1
В адресний рядок вашого інтернет-браузера введіть адресу сайту, на якому ви плануєте зареєструватися, і зайдіть на цей сайт. Деякі інтернет-ресурси практикують реєстрацію тільки на запрошення вже зареєстрованих користувачів. У цьому випадку перейдіть по запрошувальній посиланням, надісланої вам вашим другом, на потрібний сайт. Якщо треба, введіть з відповідною формою на сайті код запрошення.
2


Знайдіть на сайті і натисніть напис «Зареєструватися», "Create Account" або іншу, перенаправляє на сторінку з реєстраційної анкетою. Впишіть у відповідні поля форми необхідні дані - країну, місто, прізвище та ім`я.
3
Придумайте собі логін - ім`я користувача, яке ви будете вводити при вході на сайт. Логін повинен бути таким, що запам`ятовується. Зазвичай він складається з латинських букв і / або цифр. На більшості сайтів логін користувач вибирає собі сам, а система лише перевіряє цей логін на унікальность.Еслі на сайті подано доступну самостійний вибір пароля, придумайте собі пароль і двічі введіть його в рядки анкети.
4



Вкажіть свою адресу електронної пошти. Вказуйте реально існуючу адресу - він знадобиться вам для продовження реєстрації, а також для зв`язку з вами в разі, якщо вам буде потрібно змінити свої реєстраційні дані.
5
Отримайте на поштову скриньку, вказану при реєстрації, лист з посиланням для активації облікового запису. Перейдіть по надісланим лінком, увійдіть в свій особистий кабінет на сайті і на цьому ваша реєстрація зазвичай вважається завершенной.Некоторие сайти надсилають знову зареєстрованим користувачам автоматично згенерували паролі по електронній пошті. В цьому випадку при переході на сайт для завершення реєстрації слід ввести в форму запропонований вам пароль.
Корисна порада
Запишіть в надійному місці своє ім`я користувача та пароль для входу на сайт.

Більшість інтернет-ресурсів з реєстрацією надає допомогу користувачам у разі втрати свого імені користувача або пароля. Для цього треба написати листа до служби підтримки, вказавши адресу пошти, який записаний в анкеті реєстрації. Вам на пошту прийде лист з керівництвом по відновленню ваших даних.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 162
Увага, тільки СЬОГОДНІ!