Як отримати квоту на еко

Сучасна медицина пропонує цілий набір способів лікування безпліддя, з яких одним з найбільш ефективних є ЕКО - екстракорпоральне запліднення. Його суть полягає в тому, що яйцеклітина витягується з організму і запліднюється в штучних умовах, ембріон розвивається в спеціальному інкубаторі протягом 2-5 днів, після чого повертається в матку жінки.



Показаннями для еко є різні типи репродуктивних порушень. Наказ № 67 Міністерства охорони здоров`я Російської Федерації встановлює в якості свідчення для екстракорпорального запліднення безплідність, що не піддається лікуванню іншими методами, або в разі, якщо ймовірність його подолання іншими методами нижче, ніж при використанні еко. У разі відсутності протипоказань еко може проводитися за бажанням пари або самотньої жінки при будь-яких формах безпліддя.

Протипоказаннями до ЕКО вважаються стану жінки, які роблять вагітність і пологи небезпечними для життя дитини і матері:



  1. Соматичні та психічні захворювання, що перешкоджають нормальному перебігу вагітності та пологах

  2. Дефекти матки (вроджені чи набуті), що не дозволяють успішно імплантувати ембріон

  3. пухлини яєчників

  4. Доброякісні пухлини матки, що вимагають операції

  5. Гострі запальні захворювання

  6. злоякісні захворювання


Вартість еко є досить високою, тому держава датує цю процедуру з федерального бюджету. Протягом року датується обмежена кількість процедур еко, і для того щоб отримати можливість на її безкоштовне проведення необхідно отримати квоту на еко.

Для того щоб отримати квоту на еко, необхідно:



  1. Зібрати пакет документів: детальну виписку з історії хвороби (взяти в жіночій консультації за місцем проживання), напрямок регіонального Комітету Охорони здоров`я, висновок головного акушера-гінеколога регіону, результати аналізів і досліджень, які підтверджують діагноз, заяву на надання високотехнологічної медичної допомоги, копія страхового поліса і подати до Департаменту Охорони здоров`я

  2. Документи будуть розглянуті комісією, що здійснює відбір хворих, після чого прийнято рішення про направлення хворого на амбулаторне лікування або госпіталізацію. Засідання комісії проводяться не рідше 1 разу на місяць.

  3. Рішення комісії надсилається керівнику органу охорони здоров`я регіону. Обгрунтовану відмову, як правило, містить докладні рекомендації щодо подальшої тактики ведення хворого, а позитивне рішення - зразковою датою запрошення пари для проведення лікування.



Рада 2: Як отримати еко

Екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ) - це метод запліднення яйцеклітини в умовах in vitro або в пробірці. Запліднена яйцеклітина (ембріон) переноситься в матку майбутньої матері, де в подальшому розвивається довгоочікувана і бажана вагітність.



Як отримати еко

Інструкція



Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 61
Увага, тільки СЬОГОДНІ!