Куди звернутися за квотою

Досить часто людям з різними захворюваннями потрібна термінова медична допомога, проте дана процедура може виявитися дорогою. У подібній ситуації можна отримати фінансову допомогу від держави у вигляді квоти.
Куди звернутися за квотою

Вам знадобиться

  • - результати проведеного лікування;
  • - результати клінічних аналізів;
  • - заяву в письмовому вигляді;
  • - копії паспорта, медичного полісу і поліса пенсійного страхування.

Інструкція

1


Ознайомтеся з затвердженим наказом Міністерства охорони здоров`я списком захворювань, для лікування яких держава надає квоту. Якщо ваша хвороба входить в список, слід звернутися в поліклініку або лікарню на вашу місцем проживання і пройти обстеження у терапевта або вузькоспеціалізованого лікаря. Медики вивчать результати ваших аналізів та історії хвороби, після чого ухвалять рішення про направлення необхідних документів до органу управління охорони здоров`я даного суб`єкта РФ. Крім даних про аналізи і проведеному лікуванні потрібно написати письмову заяву на отримання квоти (в довільній формі) самим пацієнтом, додати копії паспорта (свідоцтва про народження для дітей), поліса ОМС і поліса пенсійного страхування.
2
Дочекайтеся розгляду ваших документів комісією при регіональному органі охорони здоров`я. Після цього вони будуть спрямовані головному обласному фахівця з вашої хвороби, який складе висновок про необхідної пацієнту медичної допомоги. Після цього комісія проведе засідання, розгляне історію вашої хвороби і висновок фахівця. У разі позитивного рішення про надання квоти буде вибрано медичний заклад, в якому вам буде надана необхідна допомога. При цьому установа може бути як регіонального, так і федерального рівня. Туди ж будуть спрямовані ваші документи.
3
З`явитеся до такої установи відразу після отримання повідомлення від комісії для госпіталізації. Візьміть з собою оригінали всіх документів, включаючи результати медичних обстежень. Підпишіть договір про отримання допомоги на основі державної квоти. Після цього фахівці приступлять до вашого лікування. Пам`ятайте, що ви не маєте права виписуватися з медичного закладу до закінчення всіх процедур.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 88
Увага, тільки СЬОГОДНІ!