Поєдинок між Нідерландами та Мексикою подарував уболівальникам різні емоції. Можна вважати, що гра між суперниками явила собою один з найдраматичніших матчів футбольного мундіалю.

Зустріч почалася на хороших швидкостях. Причому, мексиканці перегравали свого суперника. Варто говорити про те, що представники зони КОНКАКАФ виглядали краще практично у всіх основних футбольних аспектах. Голландці ж використовували, як правило, довгі передачі в передню лінію, які ні до чого не приводили.

Перший тайм вийшов скупим на небезпечні гольові моменти, хоча він і проходив під знаком домінування Мексики.

Друга половина зустрічі розпочалася за переваги мексиканців. У порівнянні з першою половиною зустрічі різниця лише в тому, що глядачі стали свідками забитих м`ячів. Вже на самому початку другого тайму на 48-й хвилині мексиканці зробили те, що виглядало вже не як сенсація, але закономірність. Джовані дос Сантос ударом з-за меж штрафного послав м`яч у сітку воріт голландців. 1 - 0 повела Мексика. Це було заслужено. Гравці Нідерландів вже не показували того іскрометного гольового футболу, який могли спостерігати вболівальники голландців в матчах групи. Уже в першому матчі стадії плей-офф команді Ван Гала протистояв дуже організований колектив.

Мексика віддала ініціативу європейцям після забитого м`яча. Голландці мали два приголомшливих шансу для взяття воріт, проте голкіпер мексиканців Очоа був незрівнянний. Зустріч вже підходила до кінця. Залишилося зіграти трохи більше п`яти хвилин, включаючи конпенсірованное час. Однак Мексика не змогла втримати перевагу. Натиск голландців все ж приніс результат.

На 88-й хвилині після подачі кутового м`яч відскочив до Снейдера, який завдав потужного удару точно в кут воріт мексиканців. На останніх хвилинах європейці зрівнюють рахунок - 1 -1.

Розв`язка наступила вже через кілька хвилин - на 94-й хвилині зустрічі суддя призначив пенальті у ворота мексиканців. До м`яча підійшов Клас-Ян Хунтелар, який і забив переможний м`яч.

Нідерланди не мають здобули перемогу, вони її вимучили на останніх хвилинах зустрічі. Тепер голландці очікують свого суперника по чвертьфіналу, яким стане переможець пари Коста-Ріка - Греція. Мексиканців дуже шкода. Це був чудовий колектив, за грою якого було приємно спостерігати. Представники Центральної Америки склали компанію чилійцям - ці збірні відправляються додому.