Перші 45 хвилин гри не залишили байдужими уболівальників, які цікавляться якісним футболом. Пристрасть, майстерність, емоції - все це глядачі могли спостерігати на арені в Сальвадорі.

Перший гольовий момент стався біля воріт іспанців, але Снейдер не зміг реалізувати свій шанс. Діючі чемпіони світу сказали своє везкое слово в середині тайму. Прекрасна проникаюча передача в штрафну площу голландців обернулася падінням Дієго Кости. Арбітр угледів порушення правил і поставив м`яч на точку. Досвідчений Хабі Алонсо не залишив шансів голкіперу Нідерландів. Іспанія повела 1 - 0. Це сталося на 27 хвилині.

Після пропущеного м`яча збірна Нідерландів пожвавилася. Вінцем праць голландців став приголомшливий м`яч кращого бомбардира відбіркового турніру до ЧС в зоні Європи Робіна Ван Персі. Після верхової передачі з флангу нападаючий практично з лінії штрафного перекинув Касільяса. 1 - 1 і все голландці радіють. Цей м`яч став найкрасивішим в перших трьох матчах.

Другий тайм кинув 48173 глядача на трибунах в шок. Одні шалено раділи, інші з жахом дивилися за тим, що відбувається. Голландці знищили Іспанію. Чотири м`ячі у ворота Касільяса оформили остаточний розгром іспанців. Нідерланди перемогли 5 - 1. Навіть найсміливіші букмекери не могли припустити такого результату.

На 53 хвилині Ар`єн Роббен оформив другий м`яч після блискучої передачі Блінда. Стефан де Врей на 64 хвилині зі стандарту головою послав м`яч у сітку воріт іспанців. Через 8 хвилин Ван Персі скористався помилкою Касільяса і зробив рахунок непристойним. А завершив розгром Арьєн Роббен, який на 80 хвилині здійснив такий ривок з центру поля, що сам Серхіо Рамос, маючи перевагу в дистанції, не встиг за голландцем. Роббен «розділ» оборону збірної Іспанії і зробив рахунок 5 - 1.

Підсумок зустрічі шокує. Провал, «смерть» хвалену «Червоної фурії» на поле піднесла голландців на перше місце в групі з трьома набраними очками. Збірної Іспанії ж належить реабелітіроваться не тільки перед уболівальниками, але й перед самими собою.