Коли улюблені принижують вас

Лише небагатьом закоханим парам вдалося уникнути негативних ситуацій у відносинах. Проблеми можуть бути різними, але замість того, щоб зрозуміти причини неадекватної поведінки партнера, трапляється людина розриває відносини. Це рішення не здається дивним, якщо мова йде про постійне приниження з боку коханих людей.

Розібратися в причинах такої поведінки допоможуть побутові ситуації, коли вас ображає ваша друга половинка.

Якщо ви жінка і збираєтеся зі своїм чоловіком в компанію на святкування Нового року, вечірку та інше. Ви крутитесь перед дзеркалом, приміряючи нове плаття, яке дуже добре на вас сидить. Повертаєтеся до свого улюбленого за схваленням і чуєте фрази подібного типу: «Для такого фасону тобі потрібно схуднути ще на три-чотири кіло!» Або «В такому вигляді тебе тільки в город виставляти, лякати ворон!» Природно, що після подібної «похвали» настрою куди-небудь йти вже немає.

Ви дуже довго і наполегливо продаєте свій проект (в будь-якій справі). Нарешті, ви досягли результату і хочете його продемонструвати фахівця або просто розповісти про себе всьому світу. Але коли ви показуєте роботу свого партнера, він лише скептично знизує плечима і кидає: «Думаєш, ця дурниця буде хоч комусь цікава?» Впевненість в своїх силах і можливостях відразу ж зникає і весь ентузіазм випаровується.

Таких прикладів безліч, але ті, хто відчував приниження з боку коханої людини, відразу дізнаються свою ситуацію.

Чому улюблені принижують вас

Причини образливої поведінки близьких людей криються в самих ситуаціях. Вас навмисно принижують в момент тріумфу, захоплення, радості, тому що банально ревнують! І найголовніше в цей момент, зрозуміти цю просту істину і не обрубувати собі крила, і не ображатися на «власника».

Але це радити легко, а частіше за все люди, піддавшись приниженню, стають деморалізованими і починають шукати причину в собі. Не потрібно піддаватися на уявні посили партнера: «Правильно, заплач, зніми це чертовски сексуальне плаття і одягни що-небудь мішкувата!» Або «Не потрібно тобі спілкуватися з новими успішними людьми, раптом ти зустрінеш серед них людини більш гідного тебе, ніж я! »Якщо ви здастеся, приниженням не буде кінця.

З цієї непростої ситуації є вихід. В черговий раз почувши принизливе зауваження від партнера, говорите йому щось приємне. Наприклад: «Милий! Я намагаюся тільки для тебе, мені важливо, щоб ти цінував мої зусилля! »Або« Я знаю, що ти ревнуєш, але без взаємної довіри міцних відносин не побудуєш, тому давай будемо вести себе, як розумні люди! »