Які чоловічі і жіночі імена зараз в моді

Час не стоїть на місці, тому мода на все щорічно змінюється. Якщо згадати, які імена для дітей були популярні кілька років тому і порівняти їх з іменами, які зараз вибирають своїм малюкам тата і мами, можна прийти до висновку, що і тут мода змінилася.
Які чоловічі і жіночі імена зараз в моді


Що в імені тобі моєму?

Для багатьох батьків вибір імені для їх майбутньої дитини стає цілим випробуванням. Часто думки матері і батька зовсім протилежні, та й бабусі з дідусями не залишаються осторонь. Одним з перших питань при народженні вважається питання: «Як назвали?». Але чому так важливо вибрати «правильне» ім`я? Прийнято вважати, що саме ім`я накладає відбиток на характер людини. Тому перш ніж вибрати конкретне ім`я, батьки перечитують довідники імен, знайомляться з історією імені, його значенням.

Вдало вибране ім`я допоможе дитині в подальшому житті, відкриє для нього багато горизонти.

Багато хто прагне пов`язати ім`я дитини з ім`ям популярного актора або артиста. Нерідко батьки називають дитину іноземним ім`ям, вважаючи такі імена унікальними і красивими і звучанням. Не варто цього робити. Намагаючись виділитися, батьки часом дають дітям такі імена, які навряд чи полегшать життя дитині, а, скоріше, навпаки. Подумайте, чи не викличе ім`я глузування в шкільні роки.

Безсумнівно, потрібно враховувати звучання імені в поєднанні з по батькові та прізвищем. Та й від обраного вами імені сина залежить батькові ваших майбутніх онуків.

Мода на імена в сучасному суспільстві

У сучасному суспільстві міцно утвердилося поняття «модне ім`я». Що ж воно має на увазі? Модним вважають ім`я, яке найбільш поширене в певний проміжок часу. У різних народів так звані «модні імена» відмінні. Мода на якесь ім`я, як правило, не затримується надовго і часто носить хвилеподібний характер. Популярність імені повторюється через певний часовий проміжок. Зараз особливою популярністю користуються старі слов`янські імена.

Синів найчастіше називають Олександр. Популярність чоловічого імені багато в чому пояснюється його значенням. Також популярні імена Дмитро, Іван, Артем, Гліб, Кирило, Микита, Денис, Данило. Ці імена несуть в собі спрямованість на силу, успішність і благополуччя людини. Нерідкі також біблійні імена.

У жіночому середовищі особливе значення приймає милозвучність імені, його м`якість. Дівчаток модно називати Марія, Софія, Поліна, Ганна, Катерина. Серед любителів незвичайних імен популярні імена Евеліна, Кіра, Аріна, Камілла.

Яке б ім`я ви не вибрали для дитини, пам`ятайте, що від вашого вибору залежить багато чого. Не варто називати дитину ім`ям людини, якого вже немає в живих. Краще, якщо вибране ім`я буде єдиним у своєму роді для вашої родини.

Рада 2: Які імена зараз в моді




Коли народжується дитина, у всіх батьків стоїть питання: «Яке ім`я дати своїй дитині?». Одні придумують імена задовго до пологів, інші не можуть придумати і протягом перших тижнів життя своєї дитини.
Які імена зараз в моді
Усі ставляться до вибору імені дуже відповідально, адже не дарма існує приказка: «Як корабель назвеш, так він і попливе». Багато батьків при виборі імені своєму малюкові беруться шукати розшифровку імен в книгах або інтернеті, деякі вибирають таке ім`я, щоб воно було співзвучно з по батькові та прізвищем.

Мода на імена

Є батьки, які називають своїх дітей тільки модними іменами. І нічого тут дивного немає, адже мода на імена існувала завжди. У кожного покоління є певна група імен, які зустрічалися частіше за інших.

Найкраще підібрати парочку імен ще до народження дитини, адже після пологів у вас буде дуже багато приємних клопотів, а зареєструвати ім`я потрібно протягом місяця.

Так, наприклад, серед імен наших бабусь часто зустрічалися - Зоя, Раїса, Ліда, Клавдія. У жінок 1960-70-х років модними іменами була Людмила, Надія, Наталія, Ніна і Галина. У 1980-1990 року - Тетяна, Анна, Катерина та Ірина.

Також існують імена, які є актуальними в будь-покоління. Жіночі: Ольга, Марія, Олена. Чоловічі: Олександр, Андрій, Олексій, Сергій.

Часто називають своїх дітей на честь церковного свята. А в період, коли віра осміювали, люди називали своїх дітей на честь когось або на честь якоїсь події. Явним прикладом цього зустрічаються імена Даздраперма - хай живе перше травня, або Владлен - Володимир Ленін.

Найбільш популярні імена 2013 року.

Жіночі імена. У наші дні найбільш модними стали такі жіночі імена: Софія, Єлизавета, Соломія, Єсенія, Кіра, Аріна, Анастасія, Карина, Варвара, Емілія, Василиса, Наташа.

Чоловічі імена. Серед чоловічих імен найчастіше зустрічаються: Артем, Кирило, Данило, Тимофій, Гліб, Давид, Святослав, Ростислав.

У 2013 році найвідоміше жіноче ім`я - Анастасія, а чоловіче - Олександр.

Все ж перш ніж називати свою дитину «модним» ім`ям, вам варто задуматися: «Чи хочете ви, щоб, коли ви звали свою дівчинку Настю, до вас поверталося і ще 4 дівчинки з пісочниці».

Не рекомендується називати своїх дітей іменами померлих родичів, вважається, що новонароджений буде доживати долю цієї людини.


Але і вибирати дуже рідкісне ім`я, яке взагалі мало хто чув - теж не варто. Адже можливо вашій дитині буде не дуже комфортно жити з таким ім`ям. Найкраще, перш ніж підібрати ім`я, подивитися, що це ім`я означає. Адже кожне ім`я носить в собі якісь певні риси характеру. І, можливо, вибираючи ім`я, ви як би вибираєте долю для своєї дитини.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 144
Увага, тільки СЬОГОДНІ!