оригінальні імена для дівчаток-близнюків


Отже, у вашій родині народилися близнюки дівчинки. Швидше за все, ви вже придумали для них імена або вибираєте з безлічі варіантів. Найімовірніше, дівчатка будуть більшу частину життя проводити разом, тому до підбору імен варто поставитися з великою відповідальністю: не варто впадати в крайнощі, але якщо не хочеться давати дитині занадто просте, «звичайне» ім`я, спробуйте різні варіанти.

варіанти імен


Можна розглянути як співзвучні імена, наприклад: Аліна і Аріна, Аліса і Анфіса, Валентина і Алевтина, Килина і Пауліна, Анжеліка і Евредіка, Альбіна та Дарина, Олександра і Кассандра, Елла і Емма, Анастасія та Афанасія, Вікторія і Валерія, Агата і Злата, Мар`яна і Уляна, Стефанія і Меланія, Людмила і Радміла, Вероніка і Ауріка. Крім того, можна вибрати імена не такі близькі за звучанням, але ніби доповнюють один одного: Аніта і Беата, Аврора і Венера, Ангеліна і Серафима, Єфросинія і Февронія, Ізабелла і Айседора, Лідія і Діана, Мелісса і Лілія, Варвара і Василиса, Роксана і Рената, Даная і Медея, Яна і Майя.

Що потрібно враховувати при виборі імен


Бажано, щоб імена були «рівними», тобто приблизно однаковими по довжині, а також за звучанням вимовлених в них приголосних, таких як «р», «д», «т». Адже кожна буква імені людини наділяє його певними якостями. Погодьтеся, адже таке «тверде» ім`я як Ростислава не зовсім гармонійно поєднуватиметься з «м`яким» ім`ям Алла. В такому випадку, кращим вибором може стати поєднання Ростислава і Ярослава або Алла і Белла. У свою чергу, кожне ім`я має своє унікальне походження: грецьке, слов`янське, латинське, давньоєврейське або арабське. Поставтеся до цього питання ретельно, перегляньте тлумачі імен. Вкрай бажано, щоб імена близнят були одного походження, так як арабське ім`я Фатіма не зовсім підходить, наприклад, такого грецькому імені як Агафія.

Енергетичний заряд імені


Перед вибором імені обов`язково почитайте позначення. Адже ім`я це почасти набір якостей, якими ви наділяє людину на все його життя. І, природно, краще, щоб ім`я несло собою позитивний енергетичний заряд. При всьому різноманітті вибору імен враховуйте також той факт, що імена дівчаток повинні поєднуватися з прізвищем та по батькові. Найкраще з по батькові будуть гармоніювати імена, що закінчуються на голосну. Звичайно, за умови, що по батькові починається на приголосну - і навпаки. Наприклад: Марина та Ірина Валеріївни.

Незвичайне ім`я і доля


Дуже часто батьки приділяють іменах своїх дітей зайву увагу, через що відбуваються казуси: наприклад, що полюбився героїня з серіалу (наприклад, Моніка) навряд чи стане хорошим вибором для дівчинки з російської родини. А старе слов`янське ім`я, наприклад, Єфросинія, може виявитися занадто вигадливим для дитини. У будь-якому випадку, вибираючи імена відразу для двох чоловік, наведіть довідки про те, якими іменами нарікають своїх дітей люди у вашому колі, в вашому місті. Пам`ятайте, що ім`я дається людині один раз, і його подальше життя, навіть соціалізація, можуть від цього серйозно залежати.