Як поміняти зовнішність

Є речі, дані нам від народження, і ми не в силах їх змінити: країна, сім`я, день нашого народження. Але повно історій, коли людина, яка змінила ім`я, повністю змінив свою долю. Звичайно, не саме по собі зміна імені змінює життя, це робить сама людина за допомогою впевненості, яку він набуває, вибираючи собі ім`я самостійно. Чи працює цей закон щодо зовнішності?
Як поміняти зовнішність
Вам знадобиться
  • Консультація косметолога, перукаря, стиліста.

Інструкція

1


Почніть з волосся. Зверніться до фахівців, які займаються підбором зачіски по фотографії за допомогою спеціальної комп`ютерної програми. Також цю програму можна легко знайти в інтернеті. Міняйтеся сміливо - підберіть не тільки новий колір волосся, але і стрижку. Проконсультуйтеся з косметологом і підберіть макіяж, який підкреслить достоїнства ваших рис обличчя.
2
Краса і впевненість в собі проявляється у погляді, манері триматися, ході. Щоб удосконалити ці важливі складові будь-якого образу, займіться йогою, фітнесом, ранковими пробіжками або просто закохаєтесь. Тоді в очах з`явиться вогник, а хода стане летить.
3
Створюйте свій новий образ, спираючись на стиль людини, на якого вам би хотілося бути схожим - це може бути співачка, актриса або телеведуча. Зберіть фотографії цієї особистості і проконсультуйтеся з фахівцями в області краси - чи підходять ваші зовнішні дані для цього способу. Якщо так - створіть новий гардероб, за каноном, який самі вибрали.

Зверніть увагу

Не захоплюйтеся штучними змінами зовнішності на кшталт пластичної хірургії, нарощування волосся, накладних нігтів, ботекса та ін. У надмірній кількості це може виглядати неприродно і просто без смаку.

Корисна порада

Змініть зовнішність відразу, не чекайте слушної нагоди, відпустки або іншого приводу.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 177
Увага, тільки СЬОГОДНІ!