Як намалювати курку

намалювати курку не складе великих труднощів, адже ви напевно бачили цю домашню птицю, завжди живе поруч з людиною. Подивіться на курку або її зображення, вивчите пропорції частин її тіла, і вам буде легше відтворити її образ на аркуші паперу.
Як намалювати курку

Вам знадобиться

  • Папір, олівець, ластик, акварель і пензлик або кольорові олівці.

Інструкція

1
Вирішіть, в якій позі і якого розміру ви хочете намалювати курку. Після того, як ви представите, де буде розташовуватися малюнок, візьміть простий олівець і почніть творити.
2
Намалюйте два кола, з яких буде складатися курка. Маленький коло згодом перетвориться в голову курки, а окружність більшого діаметра стане тулубом птаха. Додайте кола поруч один з одним і з`єднайте їх так, щоб вони плавно переходили один в інший. У місці їх з`єднання буде куряча шия, яка потовщується від голови на напрямку до тулуба.
3
Намітьте голову курки. З двох трикутників складіть її дзьоб. Очі зобразите у вигляді невеликих кіл, намалюйте зіниці. Розташовуйте очі у верхній частині голови поруч з дзьобом.
4
Доповніть голову курки маленькими борідкою і гребінцем. Лінії повинні бути м`якими. Пам`ятайте, що гребінець курки набагато менше півнячого.
5
Прорисуйте пір`я на передній частині голови, шиї, спині і хвості курки. На шиї курки повинно бути більше пір`я. Вони будуть складати маленький комірець.
6
Намалюйте крила, або одне крило, якщо малюєте курку з боку. домальовуйте курячі лапки, складаються з трьох пальців спереду і одного ззаду, з маленькими трикутними кігтиками.


7
Створіть хвіст, починаючи з нижніх коротких пір`я хвоста. Доповніть хвіст верхніми пір`ям довшими і округлої форми.
8
Подкорректируйте свій малюнок, ластиком зітріть непотрібні лінії, а потрібні чіткіше прорисуйте олівцем. Тепер можна переходити до розфарбуванні птиці.
9
Для пір`я використовуйте білу, бежеву і коричневу фарби або кольорові олівці. У місцях, де курка буде більше висвітлюватися, відповідно до малюнка, використовуйте світліші тони. Обведіть контур більш темними кольорами.
10
Доповніть ваш малюнок фоном. Намалюйте травичку, по якій гуляє птах, або зернятка, які вона клює. Домальовуйте тінь, яка падає від птиці.

Рада 2: Як малювати курку

Ще в далекі часи людям подобалося малювати птахів. У природі існує безліч видів. Домашні - кури і півні живуть поруч з людиною, тому зовнішній вигляд птиці визначається її способом життя й місцем проживання. Перед тим як намалювати курку, потрібно провести спостереження за нею, звернути увагу на особливості: розмір самого птаха, тулуба, лап, шиї. Подивитися на форму хвоста, крил, дзьоба, а потім всі тонкощі передати на аркуші паперу.
Як малювати курку

Вам знадобиться

  • - аркуш паперу;
  • - Звичайний олівець;
  • - ластик;
  • - пензлик;
  • - акварельні фарби.

Інструкція

1
Перед тим, як малювати курку, візуально намітьте розташування малюнка, пропорції птиці. Намалюйте один круг маленький - це буде голова. Поруч з першим колом нанесіть другий, побільше - це тулуб.

Плавними лініями з`єднайте ці два кола, намалюйте шию, вона повинна поступово товщати від голови до тулуба.




2
Деталізуйте частини голови. Намалюйте дзьоб курки. Він складається з двох трикутників. Верхній - покажіть побільше, плавно зробіть вигин до нижнього трикутника.
3
Курку малюйте в профіль, тому намітьте пропорційно одне око птиці у вигляді невеликого кола, розташуйте його трохи вище середини голови і посуньте до дзьоба. У центі очі намалюйте зіницю.
4
Намалюйте борідку у вигляді листочка, м`яко промальовувати всі лінії. Борідка повинна розташовуватися під дзьобом. Зверху на голові намалюйте невеликий гребінець.
5
Додайте пір`я курки, розділіть їх на певні ділянки, пір`я повинні перекривати один одного, починаючи від передньої частини голови вниз по шиї, потім спині і по хвосту. На шиї малюйте побільше пір`я, щоб вийшов комір. На голові розташуйте їх навколо очі.
6
Домальовуйте крило, прорисуйте на ньому пір`я. Намітьте розташування ніг курки. Лапки птиці складаються з трьох пальців спереду і мають один палець ззаду ноги. На кінцях намалюйте кігті у вигляді трикутників.

Зобразіть хвіст. Почніть малювати спочатку нижні пір`я хвоста, зробіть їх короткими. Верхні пір`я домалюйте над нижніми, вони повинні бути довгими і округлими.

7
Приберіть всі нерівності, сгладьте лінії за допомогою гумки. Розфарбуйте курку на свій смак, використовуючи акварельні фарби.
Корисна порада
Коли малюєте курку, намагайтеся доповнити малюнок навколишнім світом, щоб птах не виглядала самотньою на аркуші паперу.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 136
Увага, тільки СЬОГОДНІ!