Вправа "стакан води" як допомогу у вирішенні проблем

Бувають ситуації, коли для вирішення будь-яких проблем не вистачає певного ключового моменту, необхідної інформації. Щоб цю інформацію отримати, потрібно прислухатися до інтуїції. Вправа зі склянкою води за методом Хосе Сильва допоможе включити інтуїцію для вирішення питання, який вас турбує.
Вправа

Вам знадобиться

  • - склянка води;
  • - настрій на удачу.

Інструкція

1
Суть даної вправи полягає в наступному:
Перед сном візьміть простий стакан і наповніть водою. Потім закрийте свої очі, підніміть їх злегка вгору і випийте частина води зі склянки, одночасно говорячи про себе ці рядки: "Це все, що мені слід зробити, щоб знайти рішення проблеми, про яку я думаю".


2
Після чого поставте склянку поруч з ліжком і лягайте спати.
3
Як тільки прокинулися вранці, знову закрийте очі, підніміть їх трішки вгору і допейте воду, що залишилася, одночасно промовляючи такі рядки: "Це все, що мені слід зробити, щоб знайти рішення проблеми, про яку я думаю".
4
Після даної вправи, незважаючи на те, коли ви прокинетеся, вранці або вночі, ви будете прекрасно пам`ятати сон. Цей сон буде нести інформацію, яка допоможе знайти вам рішення проблеми. В цей же день може статися будь-яку подію, зустріч, зустріч, яка буде нести в собі відповіді на рішення вашої задачі.
5
Ця вправа дуже просте. Все здається настільки легким, що спочатку не віриться, що воно може допомогти. Однак насправді ця техніка є дуже ефективною. Психологи вважають її однією з найдивовижніших технік методики Сільви, а все геніальне, як відомо, просто.
Подумайте - адже наш організм складається з води на 80%, і наша генетична, а також підсвідома пам`ять знає, що все народжується з води.

Корисна порада

Вправа «Склянки Води» необхідно застосовувати саме перед сном, але якщо з певних причин після його проведення у вас не вийшло заснути відразу - не турбуйтеся. У будь-якому випадку, програма вже почала працювати.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 88
Увага, тільки СЬОГОДНІ!