Яке незвичайне ім`я дати дитині

Двадцять років тому практично в кожному класі на п`ятнадцять дівчат було три Олени, три Наташі, дві Каті і дві Олі, а серед такої ж кількості хлопчаків обов`язково можна було побачити двох Сережок і трьох-чотирьох Саш. Носіям таких популярних імен це подобалося далеко не завжди, адже ім`я в цьому випадку мала відійти на другий план, а відгукуватися доводилося на прізвище, порядковий номер, а то і кличку. Зараз все більше батьків прагнуть дати дитині оригінальне ім`я, щоб вберегти малюка від штампів, пов`язаних з популярними іменами. Але зробити це наперекір традиціям, що склалися не завжди просто.
Яке незвичайне ім`я дати дитині

Вам знадобиться

  • Святці, довідник імен.

Інструкція

1
Визначтеся, чи плануєте ви хрестити дитину. Якщо так, зверніться за допомогою до Святців. Можливо, хрестильне (церковне) ім`я, яке ви виберете, підійде вашому малюкові і в світі. Ім`я по святцях, як правило, вибирають відповідно до дати народження (плюс-мінус три дні) або з датою хрещення. Не менш привабливим виявиться вибір імені святого, якого ви найбільш почитаєте. А в незвичайності більшості імен в святцях не відмовиш, адже понад сімдесят років до цього багатому джерела імен звертатися було не прийнято. Зараз дуже модними виявилися такі споконвічно православні імена як Серафим, Богдан, Варвара, Софія, Єфросинія, а так же біблійні Єва і Адам. Старовинні православні імена з одного боку звучать незвично, а з іншого не викликають несхвальної реакції у консервативно налаштованої частини населення.
2
Обов`язково розгляньте і старослов`янські імена, що залишаються на піку моди вже другий десяток років. Вже звичними стали такі імена, як Радомир, Мирослава, Купава, Ярополк, Горислав, Божена, хоча ще недавно здавалися екзотикою. Величезна різноманітність цих імен дозволить знайти незвичайне красиве ім`я, який поєднується з прізвищем та по батькові майбутньої дитини, а патріотична підгрунтя такого вибору в рази зменшить зайві суперечки зі старшим поколінням у вашій родині.


3
Уникайте імен, які можуть спричинити за собою глузування однолітків або труднощі у вимові. Пам`ятайте, що змінити ім`я ваша дитина зможе не раніше повноліття, а впевненість в собі і вміння спілкуватися з однолітками закладаються набагато раніше.
4
Будьте обережні з іноземними іменами, якщо ви не плануєте переїжджати в іншу країну. Якщо ж це питання відкрите, варто подумати над ім`ям, які мають свою форму практично в кожній країні. Для дівчинки це може бути, наприклад, Анжеліна, Анна, Варвара, Марія, Клавдія, Меланія, Вікторія, для хлопчика - Артур, Михайло, Данило, Давид, Марк, Матвій, Іван, Віктор.



5
Перевіряйте кожне ім`я в поєднанні з прізвищем та по батькові. Якщо батькові довге і труднопроизносимое, варто шукати коротке ім`я, з великою кількістю голосних. Коротке батькові та прізвище, навпаки, ні до чого не зобов`язують.
6
Не поспішайте остаточно робити вибір на користь якого-небудь імені і оповіщати про нього інших до того моменту, поки побачите свого малюка. Можливо, рішення прийде саме собою.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 93
Увага, тільки СЬОГОДНІ!