Які вони дівчинки, народжені в лютому

За старих часів, вибираючи ім`я новонародженому по святцях, батьки орієнтувалися ще й на пору року, коли народилася дитина. Було прийнято давати м`яке, ніжне ім`я дитини, народженої суворою зимою, тим самим, як би пом`якшуючи вплив природи на подальшу долю немовляти.

Лідерські якості дівчаток, народжених в лютому, починають проявлятися ще в дуже ранньому віці. Вони впевнено йдуть до поставленої мети, швидко і впевнено приймають важливі рішення.

Безсумнівно, лютневі діти мають незвичайним суперечливим характером. Вони амбітні, імпульсивні і розумні

Лютневі імена для дівчаток

Агнія. Грецьке ім`я, яке в перекладі означає «непорочна», «чиста». Це ім`я здатне пом`якшити природну холодність дівчинки, народженої в лютому. Її характер буде більш м`яким і поступливим, що не раз допоможе їй в житті.

Агафія. У перекладі з грецької - «добра», «хороша». Це ім`я додасть дитині, народженій взимку, співчуття і розуміння.

Ганна. Давньоєврейське ім`я, яке можна перекласти як «миловидна», «милість Божа». Ідеальне ім`я для дівчаток, які з`явилися на світ у лютому. Холодного і расчетливому дитині воно здатне надати щирості і розвинути творче начало.

Анастасія. Грецьке ім`я, що означає «воскресіння». Це гармонійне і надзвичайно красиве ім`я здатне принести щастя й удачу дитині, яка народилася взимку.

Валентина. Це ім`я походить від латинського слова «валео», яке означає «здоров`я», «міць» і «силу». Це енергетичне і дуже сильне ім`я, яке дарує своїм власникам позитивний і легкий характер. Якщо дитина народилася слабким, це ім`я здатне захистити його від хвороб і надати життєвих сил.

Вікторія. Походження - від латинського слова «перемога». Ім`я дарує своїм власницям суперечливий характер, проте для дівчаток, народжених в лютому, воно дуже добре підходить. Це ім`я здатне приборкати імпульсивні пориви, які властиві людям, які народилися в лютому.

Ксенія. Це ім`я має грецьке походження. Значення його - «іноземка», «гостя». Ім`я здатне зробити свою володарку більш організованою, працездатною, терплячою і витривалою.

Крістіна (Христина). Ім`я має грецьке коріння і означає «християнка», «присвячена Христу». Власниці цього прекрасного імені відрізняються великим життєлюбством і оптимізмом. Воно робить лютневу дівчинку відкритішою і доброзичливою.

Марія. Давньоєврейське ім`я, яке перекладається як «гірка», «вперта», «кохана». Ім`я Марія в різних варіаціях стало найбільш поширеним на планеті. Воно може врівноважити багато негативні риси характеру, які притаманні тому чи іншому знаку зодіаку.

Інші імена, які підходять лютневим дівчаткам: Інна, Римма, Євдокія, Ольга, Катерина, Олександра, Вероніка, Василиса, Алевтина, Галина, Зоя, Ірина, Світлана, Аріна, Віра, Софія, Пелагея, Феодосія.