Батьки повинні пам`ятати, перш за все, що навмання вибране ім`я для малюка може негативним чином вплинути на його долю, характер і взаємини з оточуючими. Варто розібратися в питанні правильного підбору імені докладніше, і як не рекомендоване називати хлопчиків.

Перш ніж застосувати власну фантазію і креативність мислення, батькам варто задуматися про майбутнє батьківство хлопчика, ім`я якого стане батькові. Отже, в майбутньому ім`я повинне утворювати благозвучне, красиве і нескладне в вимові по батькові.

«Складні» по батькові утворюються від невластивих для слов`ян імен, як Роберт, Абдурахман, коли історично вони і не повинні бути підставою для батькові. При цьому деякі звичні імена, такі як Савелій, Ростислав або Всеволод, також досить важкі для вимови їх в якості батькові.

Жіночо-чоловічі імена для хлопчиків і їх співзвучність з прізвищем

Жіночо-чоловіче ім`я, дане малюкові при народженні, може змастити грань статевої приналежності дитини. Типові імена, такі як Саша, Женя, Валя (Валентин), варто поєднувати з наявної прізвищем, яка визначить чоловічу приналежність обраного імені. Наприклад, поєднання імені та прізвища Саша Білий або Валя Петров, не залишить сумнівів, що перед вами постане чоловік.

Інша картина, у вигляді непорозуміння, може виникнути при неправильному поєднанні жіночо-чоловічого імені з несклоняемое прізвищем. Подібні поєднання, наприклад, Саша Кац, Женя Мітчелл не виражають статеву приналежність особистості. При типових поєднаннях імені-прізвища хлопчики з дитинства часто відчувають збентеження, а, одружившись, вибирають більш благозвучне прізвище дружини.

Прізвиська і двозначність імен

Підростаючий малюк чутиме власне ім`я щодня десятки разів. Звук імені володіє впливом на мозок і впливає на психічний стан людини: на кого-то одне ім`я може діяти, як подразник, а іншого заспокоювати і дарувати спокій. Люди з дивними іменами часто закомплексовані, не кажучи вже про прізвиська, які дітвора дає один одному в дитинстві.

У будь-якому самому згуртованому і дружному колективі, в якому буде вчитися і виховуватися хлопчик, цілком можлива поява прізвиськ, тим більше, якщо до цього розташовує його власне ім`я. Батькам завчасно варто переконатися в тому, що у вподобаному імені при зменшувально-пестливих варіантах відсутні двозначні або негативні значення.

Нумерологія і темперамент імені

З давніх-давен менше замислювалися над підбором імені. Нарікали дітей іменами святих згідно іменин. Раніше вибір був не особливо багатий, тому пізніше стали долучати до підбору імен для хлопчиків нумерологію, яка допомагала вирахувати сприятливий вплив імені, яка сприятиме особистості протягом життя.

Підбирати ім`я хлопчикові, рекомендовано щодо співзвучності імені з по батькові та прізвищем, також і від місяця народження малюка. Лютневі і грудневі діти досить неспокійні й уперті, особливо Дмитрович, Олегович і Ігоревічи. Варто підібрати хлопчикові трохи пом`якшує темперамент ім`я: Сергій, Андрій, Михайло.

Березневі хлопчики чутливі, вразливі і гидливі, тому варто придивитися до імен: Ігор, Дмитро. Костянтин. Річних хлопчаків можна назвати Олегами, Станіслава або Едуард. До нейтральним іменах для хлопчиків можна віднести: Аркадій, Роман, Павло.