Чим можуть допомогти материнські змови

Будь-яка змова від хвороб, виголошений мамою - єдиною людиною, яка любить свою дитину, безумовно, від його зародження в її утробі до свого відходу в інший світ, має чарівну силу. Вимовлені нею заклинання допомагають полегшити важкий стан малюка, зміцнити його здоров`я, прибрати больові відчуття і інші симптоми захворювань, зміцнити роботу імунної системи. Крім того, вони сприяють акумулюванню енергії в дитячому організмі.

Діяти змови починають через кілька тижнів, а то і місяців. Тому проводити обряди потрібно відразу, як тільки з`явилися перші ознаки захворювань. Інакше можна втратити дорогоцінний час.

Правила проведення змов

Матері потрібно проводити змови від хвороб дитини з дотриманням всіх правил. Багато знахарі рекомендують здійснювати обряди рано вранці або пізно ввечері, повернувшись спиною на захід. В голові повинні бути думки тільки про дитину. Дихання - розслаблене. Мова може бути як тихою, так і гучною. Це не так важливо. Для посилення ефекту краще прочитати змова 3 рази.

Змова при наявності хвороби

Для проведення даного обряду потрібно вийти на вулиці, знайти молоде деревце і, приклавши до нього обидві свої долоні, сказати: «Хвороба болюча, хвороба тягуча до дерева тягнеться, від мене в дерево переходить. Чи не раба Божого (ім`я дитини) тепер мучить і гризе, а деревце молоде точить. Свою хворобу віддаю, сили в себе заберу ». Після чого слід тричі вимовити «Амінь», повернутися і піти, не оглядаючись і ні з ким не розмовляючи по дорозі.

Змова на здоров`я дитини

Даний змову спрямований на те, щоб дитина росла здоровою і міцним. Для його проведення вам потрібно взяти склянку зі святою водою і вимовити такі слова: «Водичка святая, цілюща, захисти раба божого (ім`я дитини), чадо моє від будь-якої хвороби, так від болю. Щоб здоров`я було міцне та ангели охоронці за плечима. Амінь ». Після прочитання змови заговорений воду дайте дитині. Нехай вип`є стільки, скільки зможе - Не забороняйте і не обмежуйте.

висновок

Пам`ятайте, що при читанні змов матері на сина чи доньку треба відганяти від себе всякі погані думки, представляти свою дитину абсолютно здоровим. Це дозволить збільшити ефективність обрядів. Ну і не забувайте показати дитину лікарю. Адже змови - це всього лише допоміжний засіб, а не панацея від усіх захворювань.