Третя група здоров`я. Що це?

До третьої групи здоров`я належать дорослі і діти, які страждають різними хронічними захворюваннями, які супроводжуються періодами загострень. Загострення в деяких випадках можуть стати причиною тимчасової непрацездатності. Діти, що мають різні фізичні вади в разі отримання травм або перенесення операцій, за умови, що ці недоліки не заважають навчанню дитини в загальній школі також мають третю групу здоров`я.

Основ здорового способу життя необхідно дотримуватися всім людям, особливо які мають проблеми зі здоров`ям.

Для дітей з третьою групою здоров`я характерні такі хронічні захворювання, як гастрит, аденоїди, анемія, пієлонефрит, хронічний бронхіт, заїкання і плоскостопість.

Третя група здоров`я. Назавжди?

Діти і дорослі люди, які мають відхилення у здоров`ї, обов`язково знаходяться під наглядом лікаря. Залежно від захворювання і перебігу хвороби, вони відвідують лікаря з різною періодичністю. Якщо загострення хронічного захворювання не проявляються протягом тривалого періоду часу, а терміни диспансерного спостереження за хворим добігають кінця або ж минули, то пацієнта переводять у другу групу здоров`я. т. е. лікарі приходять до висновку, що людина здорова і позбувся хвороби, але мають на увазі, що в анамнезі вона була присутня.

Найчастіше діти з віком позбавляються від алергічних реакцій на багато продуктів, у великого числа людей з часом проходить пієлонефрит і анемія. Тому лікарі через певний час приходять до висновку про те, що людина вилікувався.

Спецгрупа з фізкультури

Діти, що відносяться до числа осіб, що мають 3 групу здоров`я, не відвідують основну групу на уроках фізкультури. Їх розподіляють в спецгрупу.

Третя група здоров`я не є протипоказання для занять спортом. Однак необхідно обмежувати навантаження в межах лікарських рекомендацій. Найчастіше показані гімнастика і лікувальна фізкультура.
Таке рішення приймає лікар після додаткового огляду хворого. При цьому він видає довідку з рекомендаціями щодо фізичних навантажень. Хлопці, які відвідують спецгрупу, займаються лікувальною оздоровчою фізкультурою разом з інструктором або викладачем. При цьому враховується стан здоров`я кожного конкретного учня, характер виявлених у нього відхилень і фізичні можливості дитини.