Як перейменувати ім`я користувача

Операційна система Microsoft Windows XP дозволяє зареєструвати будь-яку кількість користувачів. Всі користувачі поділяються на "Адміністратор" комп`ютера або "обмежена запис", Що розрізняються правами доступу і управління комп`ютером.
Як перейменувати ім`я користувача

Вам знадобиться

  • - Windows XP

Інструкція

1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню і перейдіть в «Панель управління» для створення нового облікового запису користувача.
2
Виберіть пункт «Створити обліковий запис» у вікні «Облікові записи користувачів».
3
Введіть ім`я створюваного користувача в поле «Введіть ім`я облікового запису »і натисніть кнопку« Далі ».
4
Підніміть прапорець на бажаний тип облікового запису на поле «Вибір типу облікового запису» і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки «Створити обліковий запис».


5
Виберіть пункт «Зміна облікового запису» у вікні «Облікові записи користувачів» для зміни параметрів відображення користувача в системі.
6
Використовуйте функцію «Зміна імені» для зміни імені облікового запису користувача.
Введіть бажане ім`я в поле «Зміна імені» для зміни імені користувача.
7
Використовуйте функцію «Створення пароля» для зміни пароля користувача.Введіть новий пароль у поле «Введіть новий пароль» і повторіть його в поле «Введіть пароль для підтвердження». Вкажіть підказку в поле «Введіть слово або фразу, що служить підказкою про пароль».
8
Використовуйте функцію «Зміна типу облікового запису» для модифікації прав доступу користувача.
9
Використовуйте функцію «Зміна зображення» для зміни аватара користувача.
Виберіть один із запропонованих стандартних малюнків і натисніть кнопку «Змінити малюнок» або скористайтеся пошуком зображень, що зберігаються на комп`ютері, для вибору бажаного малюнка.



10
Виберіть пункт «Видалити пароль» для повного видалення пароля користувача.
11
Виберіть пункт «Видалити обліковий запис» для повного видалення відомостей про користувача.
12
Поставте прапорець у полі «Використовувати сторінку вітання» для відображення вікна з іконками всіх користувачів при завантаженні системи. Зніміть прапорець для відображення стандартного вікна з пропозицією ввести ім`я користувача і пароль.
Зверніть увагу
Внесення змін до облікових записів користувачів можливо тільки адміністраторами комп`ютера.
Корисна порада
При відображенні стандартного вікна входу в систему перемикання між різними користувачами неможливо.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 100
Увага, тільки СЬОГОДНІ!